Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megint felhíztam mióta abbahag...

Megint felhíztam mióta abbahagytam a bulémiát 3 hétre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt heti 2-3x hánytattam magamat rendszeresen de abba hagytam. Most reggel mérlegre álltam és megint borzasztó a súlyom. Rossz volt látni.

Döntöttem hogy a fehérpékárút, túlcukrozott szarokat már lerakom, (napi szinten azokat fogyasztottam szinte egésznap) akármi van, életmódot váltok.

Illetve heti 1 délután megeszek mindent amit nem szabadna de kihánytatom sós vízzel. Mozgást meg annyira nem szeretem de muszály lesz. Annyira csúnya vagyok.

Még is hogy fogyhatnék MINÉL gyorsabban...? Segitseg.



#hízás #csúnya #gusztustalanvagyok
2018. okt. 7. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Beszélj a szüleiddel, hogy keressenek neked egy pszichológust!
2018. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok... https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9.. ezt a kérdést is én írtam ki.. Komoly válaszokat várok, nem ilyet.
2018. okt. 7. 13:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el a hanytatást. undorító, egészségtelen, pazarló.

ha a környezet nem érdekel legalább a saját kinézeted érdekeljen. elkezdhetsz hullani a hajad, a fogad hagy ne mondjam...

egyél annyit amennyi kell a fogyáshoz, 1400-1800 kcal, mozogj egy kicsit, ne eröltesd meg magad az első alklommal, csak szép lazán, már az is elég ha 1 órát sétálsz... ilyenekre gondolok

2018. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Achillesz-nek van igaza. Keress egy pszichológust első körben. A bulémiát nem te hagyod abba magadtól, hanem kezelteted, mert komoly betegség. Főként mentális. És bele is halhatsz. Mi az, hogy gyorsan akarsz fogyni? Meghízni se 2 hét alatt sikerült, gondolom.

Először pszichológus, közben töltsd le a kalóriabazis appot, az kiszámolja miből mennyire van szükséged és mindent vezess, amit egy nap megeszel. Az első falat pékárutól az utolsó korty teáig mindent. 3 hónap alatt 13 kilót fogytam, persze mozogtam is, meg a jobb minőségű kajákat ettem, de azért sütit, chipset is ettem olykor, mert belefér. Szivesen adok tanacsot, de nálad ez még nem dölt el. Nem vagy elég érett gondolkodású felnőtt létedre. Tehát azonnal pszichológus, nem bántásból, de nagyon komolynak tűnik a problémád. Így, hogy alig 10 perc telt el két kérdesed között, mert szerinted válaazt sem kapsz, még durvább a helyzet. :/

2018. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Achillesz komoly választ adott. Baj van a felfogóképességeddel?

két eset van előtted a jövőre nézve:

1. hánysz sokszor és szétroncsolod a száj nyálkahártyát a fogínyt (kihullanak a fogaid), a nyelőcsövet (mert a gyomor sósavnak nincs ott helye, a gyomorban van helye) és elpatkolsz

2. duciként vidáman élsz, örülsz a barátaidnak és a súlyod is rendben lesz (magától)

----------

melyiket választod? a 2.-eshez lehet hogy kell orvosi segítség.

Az 1-eshez elég a temetkezési kft.

2018. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi vagy, és hány kiló?
2018. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Lenyűgöző, hogy egyes emberek képesek akár sós vizet inni és rendszeresen hánytatni magukat, maradandó károkat okozva a saját szervezetüknek, ahelyett hogy szimplán odafigyelnének az étkezésre és eljárnának edzeni. Ez a lustaság és téveszmésség új szintje.
2018. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A bulimiát nem lehet abbahagyni három hétre, miről beszélsz? Az egy mentális betegség, ami pont azzal van összefüggésben, hogy akkor is "annyira csúnyának" látod magad, amikor teljesen normálisan nézel ki! Keresd meg azt a dokit, aki a bulimiáról szóló diagnózist adta, ő tud segíteni, nem mi itt.
2018. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kevesebb volt a lelki stessz, ezért nem csináltam.
2018. okt. 7. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ez màr komoly mentális probléma. Hisztizhetsz itt, hogy nem ilyen válaszokat kérsz, de akkor sem fog senki arra biztatni, hogy zabálj és hánytasd magad nyugodtan.
2018. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!