Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan találjak vissza a régi...

Hogyan találjak vissza a régi életmódomhoz?

Figyelt kérdés

Történt néhány dolog az életemben. Szerettem is volna felszedni kb 3 kilót de 8 lett belőle sajnos. Régen a mindenből egy keveset vallottam, és be is jött, amikor először fogyókúráztam sikerült is leadnom, és 4 évig tartottam a súlyomat.

Péntek Enikő tornáit csinálom, szeretem is őket, kb 1 hónapja kezdtem el ismét, intenzíven, de nem érzek változást, plusz a nassolást is nehezen tudom megállni, van, hogy nem is sikerül. Nehezebb fizikai munkát is végzek mint azelőtt, és érzem, hogy éhesebb is vagyok. Koplalni nem szeretnék, mert a munkámhoz kell energia...



2018. okt. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt, ami már egyszer bejött!
2018. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem figyelj oda, hogy táplálóan egyél, de egészséges. Nem tudom mit nassolsz, és szerintem nem is feltétlen kell lemondanod róla pl szerintem aszalt gyümölcsöt nyugodtan fogyaszthatsz nasiként.
2018. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nassolsz, szerintem 5 kiló plusz még simán lehet jó, de mondom, ha zavar téged akkor eddz többet és meg van oldva, hogy tudj is többet enni és fogyj is.

Természetesen nem kell ettől még zabalni, de többet ègetsz el sporttal, ami segíthet

2018. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ne koplalj, az munka nélkül sem lenne egészséges ám, éhezni pedig kellemetlen akkor is, ha nem jár koplalással a bevitel alapján. Nehezebb fizikai munka mellett a kereted is nagyobb, ez könnyít ám. Ha van bevált, jó étrended, akkor egyél annak megfelelően, amikor csak éhes vagy s meglátod, így fogysz-e. Mozgás és tényleg jó étrend mellett erre elég jó az esély. Nyilván ne annyi evéssel próbálj fogyni, mint kevésbé aktívan...
2018. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!