Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok, és nem...

Anorexiás vagyok, és nem sokat eszek, ugy fogytam hogy koplaltam, most nem merek enni, mert félek, hogy megnől a hasammit tegyek? .

Figyelt kérdés
Lapos hasat akarok. Azt is olvastam, hogy lelassult az anyagcsere és hiába eszek keveset a szervezetem így is raktároz. Nem akarom, hogy megnőljön a hasam. Mit tegyek?
2018. okt. 14. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Az éhező gyerekeken gyakran látható a pókhas, hatalmas aránytalan has - azoknál tehát, akik nem betegségből, viccből, elmebajból, téveszméből, gyakorizók bosszantása miatt éheznek, hanem mert NINCS MIT EGYENEK A tünetek közismertek: a médián keresztül a legtöbben láttunk már afrikai csontvázszerű gyermekeket, irdatlan nagy felpuffadt hassal, mintha degeszre ették vagy legalább itták volna magukat, holott ott még a víz is ritkaságszámba megy. Ez lenne a krónikus fehérjehiány, tudományos nevén kwashiorkor.
2018. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mit takar az egeszseges taplalkozas?mit ehetek es mit nem?mi hizlal es mi nem hizlal?mi takodik le es mit hasznal fel a szervezetem?
2018. okt. 14. 17:24
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Az anorexia nem fizikai probléma. A fejedben van a gond, ezért nem torna és diéta tippek kellenek, hanem lelki segítség. Pszichológus elérhető online is, de utazni is érdemes érte. Kérjetek szaksegítséget, mert meghalhatsz!


https://www.youtube.com/watch?v=iQxUc30iZmI

2018. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedhez írtam valamit ehhez mást; jártam Dietetikusnál májusban 36 kilósan. Segített elérni, hogy elérjem az ideális súlytartomány alsó határát és megtartsam azt. Rettegtem, hogy rendes evés mellett dagadt leszek. Nem lettem.
2018. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!