Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, és ma nagyon éhes...

Diétázom, és ma nagyon éhes vagyok, pedig rengeteget ettem :S Mit tegyek? Baj ha ma kicsit bűnözök? 30F

Figyelt kérdés

amit ettem MA:



Sütőben Sült csirkemell magában


1 balatonszelet


itthon 1 cerebona szelet. egy cerbona zabkását.


csináltam egy miso levest 25-30 grasmm tofu, tengeri alga 5 gramm és pár szem széles bio zöldbab.


csináltam shusi-t 30 gramm rizsből uborkával cukor helyett édeske ment bele és ecet meg só.


Megettem egy csomag pufirizst ami 350 kalória kb.


és rohadt éhes vagyok :S Ez normális? Szerinteetek gáz lenne ha ennék valami tésztafélét? Nem akarok meghízni, az se baj ha nem fogyok, de nem akarok hízni :S Muszáj lenne valamit enni, mert nem tudom miért, de a cukrom lent van és néha kihagy az agyam.



10 km-t legyalogltam am, egyszerre. lehet emiatt? ilyenkor vagyok nagyon éhes ha így mozgok sokat.....


nem akarok visszahízni tök jó hopgy már 31-es a nadrág méretem.... de szeretnék 70 kilóra lemenni.



30f


2018. nov. 18. 22:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
10Km gyaloglás rohadtsok.ménem binyiglivel mész?mondanám h állj át a napi 2x-i zabára,de ha sok kalóriát égecc akk azt nehéz +valósítani.a csokit el kéne hagynod +ezek a cerbona szarok sem a legjobbak a magas kalória miatt.szóval egyél valamit,de az jó lenne ha naponta csak 1x laknál jól.
2018. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
normális hogy éhes vagy mert alig ettél. olyanokat egyél inkább amik jobban telítenek. mondjuk az édeskrumpli nem olyan egészségtelen, és még finom is. vagy én pl szoktam venni ilyen zacskós tésztát (ilyen instant paradicsomos izé) ami elég kis adag, de csak vagy 130 kalória és nagyon finom. esetleg csinálhatsz magadnak édességet természetes eredetű édesítőszerrel (pl stevia). igyál sokat. egyél csirkét rizzsel, az teljesen egészséges. gyümölcsöt, zöldséget ha szereted. csökkentett cukor és zsírtartalmú joghurtok is beleférnek néha. vagy a másik módszer hogy egyél amit akarsz, csak kevesebbet, számold a kalóriákat meg minden.
2018. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Oké, hogy 70 kiló, de a hány centihez?

Belefér a tészta, de ha a fogyás a célod, durumtésztát javaslok.


Amúgy ez egy férfi kalóriaszükségletéhez nekem kevésnek tűnik, főleg ennyi gyaloglás mellett.

2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!