Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megszoktátok nézni a boltban...

Megszoktátok nézni a boltban mit vesz/eszik a másik?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon unatkozom általában az előttem/mögöttem lévő áruit szoktam elemezgetni.

Pl saláta, alma, tojás- vékony csaj- "na ez megdolgozik az alakjáért"

Péksüti, kakaó, túrórudi-vékony csaj- "basszus de lennék a helyében"


Csak mert kivételesen magamat elemeztem ki, és baromi büszke voltam hogy tk zsemle, light medvesajt, zero üdítő, görög joghurt, zöldség. Na mondom igen, így vásárol egy magára adó nő


Persze nevessetek ki, tudom hogy hülyeség de gondoltam megkérdezem nektek mi játszódik le a fejetekben vásárlásnál?


2018. nov. 20. 12:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Látom miket vesz,hiszen kipakolja, denem gondolom tovább.
2018. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%

Az semmi! Vanak, vagy legalábbis tudom, hogy régebben voltak olyanok, akik árgus szemmel lesték, mit vásárol a másik a Bözsi utalványból (vajon kávét, piát, vagy mást vesz-e? belőle?) , meg lesik egyesek, mit vesz az alamizsnájából a hajléktalan.Na, ez már a gusztustalanság felső foka.Amit te csinálsz, az ennyire nem durva, csak semmi értelmét nem látom.Nem biztos, hogy amit az illewtő vesz, azt ő eszi meg, lehet hogy agyerekének/férjének veszi, stb.De lehet hogy nem egy napra veszi, hanem egy heti kaja adagja.Szóval hülyeség nézni.

Persze néha nekem is odatéved aszemem, pl, ha hosszú a sor és unalmamban csak úgy bámulok...Nálam ilyenkor az szokott történni, hogy az előttem állónak tuti, hogy meglátok acuccai között valami szuper jó, szemre való, vagy jó, leértékelt cuccot és magamban azon morgolódok, hogy én ilyet miért nem láttam?? Vajon melyik polcon találta? Hmm nekem is nagyon kéne, de tuti én nem fogok találni, meg nincs is kedvem már kiállni a sorból :D

Hát, nálam ez van...

2018. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

Hát, engem kissé félrediagnoztizálnál...


Egyrészt, mert néha a nagyomnak vásárolok be, szigorú listáról, tehát megvan mindenből melyik márka milyen kiszerelés, hány darab...

De egyik sem az enyém.


A másik: szombaton voltunka férjemmel bevásárolni az Auchanban. Sok-sok "rossz dolgot vettünk, és "jót nem sokat. Hogy miért? Mert vasárnap reggel van nálunk piac, és ott veszek sok zöldséget, savanyút, házi tejet/joghurtot/sajtot...


SZóval azt te már nem látod, hogy én másnap megyek piacra, csak azt, hogy kenyeret veszek, salátát meg nem...


Tehát ne is filozofálj ilyeneken, mert nem látsz az emberek életébe. Nem tudhatod, ki miért vesz olyasmit, amit vesz.

2018. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
*nagyimnak
2018. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%

"Na mondom igen, így vásárol egy magára adó nő"

Nem szoktam senkit kielemezni a bevásárló kocsi tartalma alapján, így téged sem foglak. De ezt kicsit át kéne gondolnod. Boltba olyan dolgokért jár az ember, amit nem tud otthon megtermelni/előállítani. Azért mert valaki vesz egy kólát meg egy csokit, még nem lesz értéktelenebb ember. Ez pont olyan, hogy wc papírt is vesz az ember, nem fogok azok agyalni, hogy mennyit sz*rik az illető. Te sem vagy tökéletes, a te kosarad tartalmába is biztos bele lehet kötni, és az önbecsülésedet pedig visszaszorítani.

2018. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
100%
Nem érdekel, hogy mit vesz a másik. Sőt kimondottan zavar ha azt látom, hogy az én kosaramat "elemezgetik" mások.
2018. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%

csak akkor tűnik fel, ha valami eléggé kirívó dologról van szó, ma pl egy kisfiú vett mögöttem 4 energiaitalt és egy kólát, semmi mást. vagy ha egy nagyon kövér ember csak olcsó hízlaló kajákat vesz töménytelen mennyiségben. multkor elöttem egy öreg néni úgy 15 ezer ft értékben vásárolt tömény szeszt és borokat.. 😄 de egyébként nem szoktam ezzel foglalkozni, inkább azzal foglalkozom hogy nézem az én termékeimet, veszek egy szatyor kaját és ott hagyok 5-6 ezer ftot. 🙄 én is, ha lehet zöldséget, gyümölcsöt piacon veszek, próbálok egészségesen étkezni (ami nálam nagyon nem a bolti színezett teljeskiörlésűnek beállított péksütikkel és az ömlesztett kitudja mivan benne sajt utánzattal kezdődik) ráadásul a páromnak is veszek ilyenkor dolgokat, amiket én nem eszek meg.

szerintem mások helyett inkább azzal foglalkozz, hogy ne legyél “valamit is magára adó” 90 kilós koca.

2018. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem érdekel mit vesznek mások. Persze van ,hogy megakad a szemem valami kirívó eseten. Például múltkor egy nő bevásárló kocsija kizárólag 1 kilós rizzsel volt fullig telepakolva. Szegény alig bírta tolni.

Amúgy se következtethetsz a kosár tartalmából az illető életvitelére. Honnan tudod, hogy egyáltalán magának veszi-e a cuccot? Honnan tudod mennyi idő alatt eszi meg? Vagy hogy mit eszik még azokon kívül? Mennyit sportol mellé?

2018. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Néha megnézem, hátha eszembe jut, mit főzzek.


Egyébként törekszem a kiegyensúlyozott táplálkozásra, abba pedig néha-néha a túrórudi is belefér.

2018. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%
Kedves ketes válaszoló ,mértékel semmi sem káros még az üditő sem nem fogsz tovább élni mert csak vízet meg görögjohurtott eszel ,a genetika a mérvadó meg a mérték mindenben
2018. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!