Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megszoktátok nézni a boltban...

Megszoktátok nézni a boltban mit vesz/eszik a másik?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon unatkozom általában az előttem/mögöttem lévő áruit szoktam elemezgetni.

Pl saláta, alma, tojás- vékony csaj- "na ez megdolgozik az alakjáért"

Péksüti, kakaó, túrórudi-vékony csaj- "basszus de lennék a helyében"


Csak mert kivételesen magamat elemeztem ki, és baromi büszke voltam hogy tk zsemle, light medvesajt, zero üdítő, görög joghurt, zöldség. Na mondom igen, így vásárol egy magára adó nő


Persze nevessetek ki, tudom hogy hülyeség de gondoltam megkérdezem nektek mi játszódik le a fejetekben vásárlásnál?


2018. nov. 20. 12:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

13# egyetertek!

Nekem is megvan mit hol veszek meg

A zöldséget csak zöldségesbe, a húst is csak hushazba . Van a lidlbe mirelit pizza ( utalom amúgy a fagyasztott dolgokat ) oda csak azért megyek meg hamburger husert ...tehát ha nekem ott nézed a kosaram azt fogod hinni h gyors kajan egészségtelenül eszem , közben minden nap főzök változatosan és néha becsúszik a gyors kaja ;)

2018. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Èn legutoljára nyírfacukrot vettem, rízstejszínt, kókusztejet, glutènmentes abonettet, kölesgolyót ès lenmagot. Na erre mondhatnád hogy magára adó, mert amit te írtál az igazából csak egy agymosás eredmènye, de nem egèszsèges..
2018. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

Néha megnézegetem, de nem vonok le messzemenő következtetéseket, csak unaloműzés.


Az viszont mindig elszomorít, hogy az emberek mennyire nincsenek képben az egészséges táplálkozással kapcsolatban. nem csak az ő hibájuk egyébként, a dietetikusok is rengeteg baromságot beszélnek, pl. alulbecsülik a szénhidrátok (főleg a glutén tartalmúak) káros hatásait, és fölöslegesen félnek a zsírtól. Ha valaki fogyni akar, vagy csak egészséges maradni, azt a tk zsemle sokkal jobban veszélyezteti, mint mondjuk egy szelet szalonna.

2018. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nyami szallona nem hizlal az mindig tudtam barátaim
2018. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Tk kenyér vs szalonna... Na ja. Az egészségtudatos ketósok általában egészen máshogyan esznek, mint az egészségtudatos vegánok vagy az egészségtudatos, de tipikusabb diétájú hobbitestépítők :D

Én a tk kenyeret és a szalonnát egyformán igyekszem kerülni, egyéni okokból, egyiket sem tartom az ördögtől valónak.

A telített zsírok iránti irtózatot nem szoktam érteni, valamint a csokikon problémázás, a csoki szerintem teljesen OK, főleg, ha cukor sincs benne. Na mindegy, ebben sosem fogunk egyetérteni mi, emberek.

2018. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nana, azért nem az van, hogy ki ezt követ, ki azt. Vannak biológiai tények, amiket biztosan tudunk. Például, hogy a sok cukor senkinek sem tesz jót. És a túl sok egyéb szénhidrát sem.
2018. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, bele is túrok más kosarába!
2018. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Sose szoktam.

Csak egyszer néztem.

A férfifaló szomszéd két arasznyi uborkát rakott a futószalagra.

Na sejtettem, hogy evés előtt "fel fogja melegíteni".



Utána a saját cuccaimra néztem és láttam, hogy nekem egy három arasznyi vastagkolbászom van...

2018. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Előző, ez jó, nemcsak humoros, de tanulságos is :D Nem helyes túl könnyedén, hamar ítélkezni :D
2018. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megnézem, szerintem mindenki megnézi, nem is lehet nem meglátni, hiszen előtted áll. Persze nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, csak rápillantok hogy hogy néz ki és mit vesz, és általában összhangban szokott lenni a vásárló külsejével a kosara.


Aztán elszégyellem magam, hogy mennyi snacket vettem, mások meg csak rendes kaját :D

Valaki nagybevásárolni szokott.

Valaki csak alkoholt vesz. Péntekenként sok fiatal van a hóna alatt egy üveg piával és egy zacskó csipsszel.

Van a tipikus átlagember, aki kenyeret vesz és felvágottat.

Van a trendi, aki biodolgokat tesz a kosarába.


...stb.

2018. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!