Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyellem...

Mit tegyek? Nagyon szégyellem magam.

Figyelt kérdés

Szóval a mai napon lebetegedtem,holnap fogok menni az orvoshoz. Ott évente van egy magasság-,súlymérés.

Kb. másfél hónapja kezdtem el fogyózni,azóta lejött 3,5.4 kg. Még mindig van rajtam elég sok husi (inkább csak a hasamon,combomon). Nagyon szégyellem magam,nem akarom hogy megmérjenek. Mit tehetnék?

170/69 L


2018. dec. 3. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha évente mérnek, akkor eddig is megmértek és nem lett semmi bajod.

Egyébként sem vagy kórósan elhízott, ami annyira gáz lenne, hogy szégyellni kéne magad.

Ha megjegyzik, hogy van rajtad felesleg, akkor meg elmondhatod az igazat, hogy tudod, foglalkozol vele és már sikerült párt kilót leadni.

2018. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tesóm is ott lesz (nem tudom, hogy miért nem mehetek egyedül..), és a mindig is kiröhögött a súlyom miatt, ő mindig pálcika volt bármit evett.

És elég rosszul érzem magam miatta.

2018. dec. 3. 13:15
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

De mit szégyellsz, ha már fogynod is sikerült?

Az 1# teljesen jókat írt, ha említik a súlyodat, akkor elújságolhatod nekik, hogy már teszel érte, és lassan elkezdett alakulni a dolog.

2018. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
2: Tesód kísérjen el az orvoshoz. De ne menjen be veled. És akkor nem hallja, tudja, hogy bent miről van szó.
2018. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De mindig bejön, akkor is, ha megkérem, hogy ne tegye..
2018. dec. 3. 13:22
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

De tesód mindennap lát, tudja, hogy hogy nézel ki.

Egyébként meg minek megy be veled? Kisgyerek vagy még?

2018. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Tesódat üsd ki a ge-ibe! Majd megtanulja, hány dekás, hol a helye, meg miért is vannak súlycsoportok!
2018. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Husi vagy zsír? Mert a husi az izom, amiatt meg ne szégyelld magad :)
2018. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz az orvosnak, hogy nem akarod, ogy ott legyen a testvéred a vizsgálat alatt.
2018. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy, hogy a tesódnak kell téged elvinni orvoshoz, de a gyakorin már kérdezhetsz önállóan?
2018. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!