Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyellem...

Mit tegyek? Nagyon szégyellem magam.

Figyelt kérdés

Szóval a mai napon lebetegedtem,holnap fogok menni az orvoshoz. Ott évente van egy magasság-,súlymérés.

Kb. másfél hónapja kezdtem el fogyózni,azóta lejött 3,5.4 kg. Még mindig van rajtam elég sok husi (inkább csak a hasamon,combomon). Nagyon szégyellem magam,nem akarom hogy megmérjenek. Mit tehetnék?

170/69 L


2018. dec. 3. 12:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

számomra nagyon fura hogy 16 ėvesen mi a fenėt keres bent veled a nővėd.. azaz magátol miėrt nem egyėrtelmü hogy nem megy már be.

En is csak azt tudom tanácsolni hogy mondd az orvosnak hogy küldje ki a tesódat.

ha a doki meg szóba hoznà a felesleget akkor mondd hogy:már fogyozol..

2018. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Ha az orvos előtt mondod a nővérednek, hogy legyen szíves, menjen ki, akkor szerintem nem lesz pofája az orvos előtt akaratoskodni. Ha igen, akkor kérd meg tényleg az orvost, hogy küldje ki, remélhetőleg normális és meg fogja érteni. Végső esetben bizony rendőrt is hívhatsz, de nem lenne jó, ha eddig fajulna a dolog, remélhetőleg legrosszabb esetben az orvos utasítására kimegy a tesód. Amúgy meg nagyon bunkó tőle, hogy kritizál a súlyod miatt, bármi is legyen az oka.

2018. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

Gondolj arra,hogy ez nagyon sok pasinak bejon!

Ha meg lefogysz,akkor arra gondolj,hogy az is nagyon sok pasinak bejon. 😄

2018. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
58%
Ne kattogj ezen, nem vagy kövér. 170 centi vagyok 70 kiló csak idősebb. Nem mondom hogy nem zavar néha, de sajnos olyan alkat vagyok hogy alig eszek az is normális kaja mégis csak akkor tudok fogyni ha éheznek az meg nem jó senkinek. Párom meg pont zabál mint állat mégsem hízik neki az a baja. Viszont engem imád igy szereti hogy van egy kis husi nem félve kell hozzám nyúlnia hogy összetör :) sok idegen is mondja hogy 'dögös' kategória ez még :) mikor párom bevitt a munkahelyére körülnézni mert ott fogok dolgozni minden ki azzal jött neki hogy velem akar majd dolgozni nem engedik hogy vele legyek :D szóval tényleg ne agyalj ezen ennyit csak tönkreteszed az életed vele, nem kell mindig a hülye társadalmi elvárásoknak megfelelni. Arra figyelj ne hizz meg jobban soha hogy egészségügyi gondot ne okozzon. Lehet egy csomó pasi csorgatja rád a nyálát csak annyira nincs önbizalmad észre se veszed :)
2018. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
na hogy zajlott vėgülis..? sikerült kint hagynod a tesódat?
2018. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült.

Miattatok felbátorodtam, és még is mondtam neki a magamét, amiért mindig is szekalt a súlyom miatt,de neki állt feljebb...

2018. dec. 4. 15:23
 27/27 anonim ***** válasza:

na jol van akkor, ügyes vagy!

es a dokid tett barmilyen megjegyzest..?

2018. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!