Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyellem...

Mit tegyek? Nagyon szégyellem magam.

Figyelt kérdés

Szóval a mai napon lebetegedtem,holnap fogok menni az orvoshoz. Ott évente van egy magasság-,súlymérés.

Kb. másfél hónapja kezdtem el fogyózni,azóta lejött 3,5.4 kg. Még mindig van rajtam elég sok husi (inkább csak a hasamon,combomon). Nagyon szégyellem magam,nem akarom hogy megmérjenek. Mit tehetnék?

170/69 L


2018. dec. 3. 12:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Én mennék egyedül, de a szüleim nem engedik.

16 éves vagyok.


#10

Már leírtam, hogy fogyózok,hogy sportolok..

És nem, nem azért vagyok ilyen, mert "sokat zabáltam", hanem egy betegség miatt. Szerencsére leküzdöttem, de nem értem, hogy miért kell így beszélni,ha nem tudod, hogy mi áll(t) a háttérben...

2018. dec. 3. 15:11
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok, amúgy ha nem akarod szétb.ni a tesód fejét, vagy sarokkal széttörni a szegycsontját, akkor hallgass a 9-esre! Majd a doki helyre rakja a tesód!

Ez kicsit civilizáltabb megoldás. Meg illedelmesebb.

Én inkább az erőszak híve vagyok, de be kell hogy lássam, annak sok hátránya is van. Úgyhogy inkább csak akkor hallgass rám, ha minden kötél szakad, vagy ha te is olyan vagy, hogy magad szereted elintézni a problémáidat.

A doki elég intelligens, hogy megértsen téged, és elég tekintélye van, hogy kirakja a tesód. Inkább bízd rá.

2018. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
25%
16 évesen én mar mindent egyedül csináltam, egyedül mentem bulizni, az ország másik felébe kb. Nehigy már 16 evesen ne tudj egyedül elmenni, mi az hogy nem engedbek szüleid?
2018. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Megint 7-es, egyébként meg tökmindegy a háttér, egyszerűen genetikailag is lehet úgy összerakva az ember, hogy egy életre szóló életmód betartásával tudja csak kordában tartani a súlyát. Van ilyen. Sőt, leginkább ilyen van.

Te jó útra léptél, csak ez érdekeljen.

Végülis az életét mindenki egyedül éli (mélyebb értelemben) úgyhogy az egyedüli ami fontos, hogy te magadnak megfelelj.

2018. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

Egyik barátnőmet folyamatosan szekálja a bátyja a súlya miatt, a lány pedig nem is kövér. :/

Olyanokat küld át neki, hogy 50 kilós nőkről képeket és odaírja, hogy bizony ez a lány is kövér, mert nem látszik nagyon a kulcscsontja. Az eszem megáll, de komolyan, milyen f-sz emberek léteznek.

Amúgy az orvos ki is küldheti a gyökér tesódat, aki csak azért szekál, mert valami más baja van és így akar kompenzálni.

2018. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

16 éves lányként nem lehet benn a bátyád, csak ha te külön kéred!

Egysuzerüen szólsz az orvosnak, hogy nem akarod, hoyg ott legyen és a téma le van rendezve!

2018. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

"Utolsó, szerintem neked nincs tesód, vagy valami marslakó családban nőttél fel... mégis mit gondolsz, mire valók a tesók, ha nem erre? :D" Van testvérem és elég durva dolgokat megtett már, amiket megbocsájtottam neki.

A szüleim már nem élnek, de azért köszönöm a heherésző, dedós-szintű minősítgetést, normális emberek voltak, nyugodjanak békében.


Ha szerinted normális, hogy felnőtt nőnek a felnőtt bátyja ilyen leveleket küldözget, amiben vékony nőket nevez vér komolyan kövérnek, és minden családi rendezvény alkalmával alázgatja a külseje miatt, akkor csak gratulálni tudok...

2018. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nővérem van. :D
2018. dec. 3. 17:07
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

A növérednek sem kell benn lenni, kivéve, ha te feltétlen ragaszkodsz hozzá.

Ahogy írtam, szólsz az orvosnak, hogy nem akarod azt, hogy ott legyen és ettöl kezdve nem lehet benn.

2018. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nyugi már, ne filozz rajta

Röhögj vele együtt és ilyen egyszerű

2018. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!