Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék, de...

Modellkedni szeretnék, de jelenleg túlsúllyal küzdök. Mit tudtok ajánlani ez ellen? (Diétára, edzéstervre, videósra, könyvre stb. lennék kiváncsi) Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Szóval 179 cm magas lány vagyok, sajnos túlsúlyos. Nagyon szeretném kipróbálni magam a modellkedésben, de nem tudom hogy teljesítsem az első kihívást az az hogy vékony legyek. Milyen diétát, szereket egyéb dolgokat ajánlanátom nekem? Nem az lenne a lényeg hogy gyorsan fogyjak hanem hogy hatékonyan!

2018. dec. 11. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért írtam a plusz size modelt, mert divat, vagy ilyesmi.

Arra is van igény.

Normális testalkat nyilván szebb a legtöbb embernek ez igaz, de modellkedni nagyon nehéz tapasztalatból mondom, de tedd ami jól esik.

2018. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat a mai naptól változtatni fogok az életvitelemen. Rendszeres sport és egészéges változatos étkezés ;)
2018. dec. 12. 16:24
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy. Azt a súlyt nem csak elérni kell ám, hanem megtartani is. Soha nem leszel modell. Engedd el.
2018. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó. A kérdezőnek van esélye lefogyni. Te viszont egy életre hülye maradsz.
2019. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!