Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már 2 hete mindennap...

Ha már 2 hete mindennap tornáztam lehetséges, hogy nőtt rajtam az izom?

Figyelt kérdés
Csak itthon fenék, comb, hasizom gyakorlatok kicsit több mint fél óra de eddig mindennap megcsináltam. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy nőtt az izom rajtam? Igazából azt hogyan tudhatom? Nő vagyok, és nem súlyzóval edzek.

2019. jan. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2019. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

Gratulálok a szorgalmadhoz, kitartásodhoz, csak így tovább. Szerintem legalább heti egy pihenőnapot hagyhatnál szegény izmoknak, hadd regenerálódjanak, pihenjenek, és gondolom, izomlázad is lehet rendesen.

Hogy honnan tudod? Azt, hogy konkrétan mennyi izom lett rajta, nehéz lenne megmondani. Nem feltétlenül a tükör, hanem a fotó a jó "megmondója". Készíts fotókat most, és mondjuk pár hét múlva. (Az edzés mellett, a megfelelő kajálás is fontos, biztos tudod.)

2019. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha heti 3-szor elmész guggolni, evezni, fekvenyomni és mellről nyomni, attól nőhetsz ennyi idő alatt mérhetően.
2019. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!