Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? (többi lent)

Hogy fogyjak le? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy fogyjak le? 170cm és 75 kg vagyok. Tudom, hogy még nem vagyok túlságosan túlsúlyos, de csak éppen a normál határán vagyok. Legalább 7kg-t szeretnék fogyni. Kerestem diétákat csak az ilyen 90 napos diéták és társaik nem kivitelezhetők. És az egyik nap diéta a másik nap 500 kcal nem lenne egészséges, mivel a napi kalória szükségesletem 2700 kcal és egy ekkora megvonás szerintem nagyon nem lenne egészséges, főleg egy kamasznak. A sportolás nem kivitelezhető, mivel a szüleim nem engedték, hogy sportoljak. Tudnátok ajánlani valamilyen diétát?

2019. febr. 8. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a 2700 napi kcal soknak tűnik. Fogyáshoz a kalóriaszámítás a lgbiztosabb módszer. Nem írod, hány éves vagy, de nem kell a szüleid engedélyét kérned sportoláshoz. Lehet otthon tornázni, lehet biciklizni, lehet gyalogolni, lehet futni.
2019. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a gyors választ! A kérdésnél az lemaradt, hogy fiú vagyok, de szerintem sejtetted.

Még két oldalon újraszámoltam és mindkettőn 2226.12 kcal lett kalóriaszükségletem, úgyhogy elsőre valamit elszámoltam

2019. febr. 8. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A kalkulátor csak becsül, pontosan nem lehet meghatározni, de a 2200 kcal hihetőnek hangzik.
2019. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dikaz válasza:
Kettő módja van. Vagy mozogj egy kicsit többet mint szoktál, vagy egyél egy kicsivel kevesebbet. Ha eddig 2 kanál köretet szednél mostantól csak 1.5-et szedj. Nekem a pékáruk mellőzése jött be.
2019. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az általános válaszok helyett (edzés, étkezés váltás stb...) itt egy alternatíva:

Keress rá az "Időszakos böjt" kifejezésre.

Bár én magam nem csináltam, közeli ismerősöm azzal ért el nagy eredményeket.

Én a drasztikus életmód váltást választottam, de nekem sokkal többet kellett leadnom :D

2019. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az iddőszakos böjtöt ki fogom próbálni :)
2019. febr. 15. 16:33
 7/7 anonim válasza:
Atkins dietaT csinalom, 1 honap alatt fogytam 6.5 kg. A 90 napos fogyokurat csinaltan regebben, az nem tetszett.
2019. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!