Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Szálkásítás. Kinek mi jött be?

Szállkásítani szeretnék, mert le akarom adni azokat a kilókat amiket az elmúlt pár hónapban feszedtem. Tudom, hogy ezt étrend és sport összhangjával érhetem el. Tudnátok tanácsot adni, hogy ki hogyan kezdett bele és mi az ami bevált?

A válaszokat előre is köszönöm! ^^

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, sport, Nyárialak

febr. 9. 20:41  Privát üzenet  

A válasz

Fiú vagy vagy lány?

Meddig tomegeltel?

Mennyi izom jött fel?

Mennyi volt?

Kajad idáig hogy volt? Valószínűleg a ttkg/ x gr fehérjét tartsd meg, de hetente vidd le 100kcallal a beviteled.

Ja, és súlyzós mellett mehet a kardio.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 9. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha szalkasitas közben egy nap megettem 3500-4000 kalóriát, akkor jött rám valami zsír? Vagy egyszeri ilyen alkalomnál még nem?
Épp tömegelek, karácsonykor jött fel rám zsír, és hát nem is kevés, szerintetek, iktassak be egy kisseb szálkásítást, vagy nem kéne mert akkor értelmetlen volt a tömegelés?
6 hónapja kondizok és csak 1 kg jött fel?
5honapja tomegelek, elég sok zsír jött fel a hasamra szalkasitanak egy kicsit? (többi lent)
Szálkásítás? Szeptemberben elkezdtem tömegelni, és minden hónapban jött rám 3-4 kg, amiből tudom hogy legfeljebb csak 1 kg lehet izom.
Elkezdtem alapozni,3 hét alatt 10 kiló jött fel, nálatok is így van, mikor a szálkásítás után tömegelésre váltotok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!