Mi ertelme van?

Figyelt kérdés

Tobb honapja élek egeszsegesen, napi 4 orat edzek. Edzett vagyok,ferfi.

De 125 kg. 2 eve ennyi vagyok. 25 éves vagyok..

Nem tudom gramm pontossagra figyelni az etkezesemre,de egy 80 kgs embernel semmivel sem eszek kevesebbet vagy többet,megis tulsulyos vagyok.

De en mar feladtam,edzek sulyomat tartom de egy kg nem negy le rolam inkabb csak erosodok,edzett vagyok de ugyanugy nagy hasam van, nagy arcom es stb. Fiatalon 20 eves korom ota.

De az hogy velem egykori 60 -70 kgs sracok mekibem zabalnak, es olyan soványak hogy szel elfujja oket, de nem elnek egeszsegesen,en pedig tobb honapja még pizzat sem ettem.

25/f


2019. febr. 17. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A fogyás nagyon egyszerű, életmódváltás ennyi. Először is, mit edzzel? A sulyokat emelgeted vagy valami értelmeset is csinálsz amitől eltűnik a zsír? Ha normális tápláo kajákat eszel normális mennyiségben, és nem szemétkaját. Emellett normálisan edzzel, nem sulyokat emelgetsz fogyáshoz, akkor fogynod kell, nincs olyan hogy nem fogysz.
2019. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem tudom gramm pontossagra figyelni az etkezesemre"


Miért is? Pedig valószínűleg itt bukik a mutatványod. Mit sportolsz napi 4 órában?

2019. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Crossfit, kettlebell,es sulyemeles, meg aerob edzesek
2019. febr. 17. 13:53
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért nem tudod pontosan számolni számolni az étkezésedet? Van naponta több órád edzésre, de nincs 10 perced egy alkalmazás használatára?
2019. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincsen mert rohanok allandoan, de nincs ertelme szamolni, azt mondtak egyek kevesebbet mint eddig es fogyni fogok, joval kevesebbet eszek,este 18 utan nem eszek, nen eszek zsiros, cukros kajakat vagyis erre figyelek csak .
2019. febr. 17. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A kajád figyelésére javaslom a kaloriabazus.hu oldalát, ott grammra tudod követni az étkezésedet! Ez ugyanis fontos. (Nem CSAK a kaja, hanem az italok is sokat számítanak!


Márészt meg ajánlott lenne egy kivizsgálás az orvosnál, mert ekkora túlsúlynak lehet hormonális oka is, ebben az esetben ezt a problémát kellene elöször rendezni.

2019. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!