Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjunk nyarig 10...

Hogyan fogyjunk nyarig 10 kilot, ha csorok vagyunk?

Figyelt kérdés
Baratnommel nyarra szeretnek ujra 50kilogrammok lenni. A lisztet es a cukrot tudnank teljesen elhagyni,figyelnenk a kaloriakra es este mar nem ennenk, valamint otthon tornaznank egyutt heti 2-3x. A gondunk az, hogy egyetemistak vagyunk es max kreditet vettunk fel most is es az elozo felevben is, igy szo szerint reggeltol estig az iskolaban vagyunk es altalaban este nyolc ora korul szoktunk hazaesni.Mivel semmi penzunk,igy szo szerint tesztan es krumplin elunk, jobb napokon peksutin. Ez nem csak egeszsegtelen, de elegge hizlalo is,aminek meg is latszik az eredmenye. Hogy tudnank megis fogyni es egeszsegesebb eletet elni, ha nincs penzunk fizetos sportokra es csak a legolcsobb elelmiszereket engedhetjuk meg magunknak? Sajnos ebben a felevben mar biztos, hogy nem tudunk majd diakmunkazni, csak nyaron, igy valoszinuleg nyarig meg szegenyek leszunk,mint a templom egerei :D Kerlek titeket mondjatok tippeket,akar olcsobb,dietas recepteket, vagy tornafeladatokat. Azert irtam tobbes szamban,mert egyutt lakunk, ugyanannyi kilok vagyunk, ugyanaz a testalkatunk, kb ugyanaz az anyagi helyzetunk es a napirendunk is, es mar mindketten megelegeltuk, hogy nem csak dagadtak de meg folyton faradtak es kimerultek is vagyunk az egeszsegtelen eletmodunktol. Elore is koszonjuk a valaazokat.
2019. febr. 19. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Átérzem,rólam lement 10 kiló az egyetem első félévében anélkül hogy a kisujjamat megmozdítottam volna. Eleve a stressz plusz hogy dolgoztam is mellette. Ettem minden félét csokit,mekis kaját energiaitalt de salátát húst is,péksütit is. Viszont nagyon keveset,mert időm se volt és lefoglalt hogy mindenhol jól teljesítsek. Amit tudok mondani egyetek napközben este viszont már ne gondolom éjfél-11 körül le kell feküdni aludni ha 8-ra mentek órára. Persze én a világ végéről jártam be de ha közel van akkor is gondolom 7-kor kelni kell nem árt azért 7 óra alvás,kialvatlanul amúgyis többet zabálunk. Tehát este már ne tömjétek tele magatokat vagy ha muszáj vágjatok fel zöldségeket pl uborka,paradicsom mellé pár szelet natúr sonka . A legrosszabb este teleenni magatokat egy egésznapos éhezés után helyette menjetek el sétálni gyors tempóban egy órát kikapcsolódásként. Két tanulási periódus között is szoktam ilyet jobb is,mint a facebook vagy a sorozatok mert nem zökkensz ki annyira de mégis pihent az agyad.Szóval az ész nélküli most értem haza felfalnám a hűtőt helyett el lehet menni sétálni zenével vagy ketten és az nem megerőltető könnyebb mint a futás bármilyen meglepő nekem hasznosabb is volt pedig le tudok futni 10km.ert ha most 2-3 hétig megerőltetem magam. Keressetek estére valami hobbit szintén a zabálás helyett akármit ami lefoglal. Vagy mehettek közösen valami aerobikra táncórára. Gondolom nem testépítőnek vagy fitness modellnek készültök nyilván ezektől nem fogtok úgy kinézni mintha most másztatok volna le a címplapról de 10 kilót biztosan le lehet fogyni úgy,hogy egy átlagos testetek legyen. Ha komolyabban gondoljátok akkor viszont utána kell nézni pontosan az étrendnek grammra pontosan kell jó edzésterv stb.


Tehát: reggel/délben egyetek rendesen igyatok sok folyadékot (cukormenteset). Este NE zabáljátok tele magatokat. Menjetek sétálni esténként,később lehet futni konditerembe járni a céltól függően. Hétvégén mehettek biciklizni ha van de lehet kölcsönözni is vagy kirándulni . Ha egy átlagos vékonyabb testet akartok elég csak kevesebbet enni ,többet mozogni ha valami komolyabb a cél az drágább lesz és több időráfordítást és edzést igényel.

2019. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!