Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme megpróbálkozni a...

Van értelme megpróbálkozni a fogyással, ha a párom elfogad így is?

Figyelt kérdés

Nem látom magam botrányosan túlsúlyosnak, bár néha megkapom másoktól azért (akkor is, ha nem kérdem).

38-as a ruhaméretem, ez is csak a melleim miatt, simán 36-os lehetnék, ha rám jönne felül.

Szóval elméletben még nem vagyok plus size.

Viszont annyira vékony sem, mint most divat. Nem is volt soha gyereklány alakom, konkrétan gyereklányként se.

Viszont már a csapból is az folyik, legyünk minél vékonyabbak, lehetőleg minél tovább.

A párom már ilyennek ismert meg (nehéz lett volna másmilyennek, ha soha nem is voltam az), volt egy-két kísérletem, hogy vékonyabb legyek, de 55kg alá soha nem tudtam menni, és azt is visszaszedtem sajnos.


Ilyesmi alakom van (csak nagyobb a mellem):

[link]


és összetenném a két kezem egy ilyenért, ez csak nem lesz:

[link]


2019. márc. 2. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első csaj teljesen rendben van, simán mondanám vékonynak őt is, pedig én sem vagyok 120 kiló, van viszonyítási alapom.

A második lányra sem mondom, hogy csúnya, de nem lehet mindenki annyira vékony, mert ez nagyrészt a genetikán múlik, koplalással elérni ezt az alakot nincs értelme, mert iszonyat betegesen fogsz kinézni.

2019. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagy baj az agybaj... szokták mondani.


55 kiló alá csak akkor akarj menni, ha 160 cm és/vagy 18 év alatt vagy.

2019. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!