Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Water fast | Víz diéta hatásai...

Water fast | Víz diéta hatásai, a szervezetre, és a testre?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan válaszoljon akit érint a téma, esetleg már próbálta, vagy hozzáértő. Ki szeretném próbálni, youtubeon láttam, hogy nagyon hatásos. 7 napig szeretném csinálni.


17f



#diéta #Water fast
2019. márc. 7. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőle? Ezek után lehet érdemben válaszolni.
2019. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Baromsag.
2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen azért annyi ismerete lehetne egy gyereknek,hogy az ilyen egyhangú, idióta diéták semmiféle normális reakciót nem váltanak ki az emberi szevezetből. Ennyi erővel Auschwitz is egy kvajó diéta volt csak. Olvass még utána a vízmárgezésnek is. Miért ilyen nehéz a gondolkodás?
2019. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vízdiéta biztos, hogy szívás. 1 hétig csinálnád? Miért nem kettőig? SZóval inkább sportolj és egyél lassan, keveset.
2019. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam 7 kilót fogytam le tőle. Nem éreztem magam rosszul semmilyen rossz hatással nem volt rám. Egyes kutatók szerint egészséges a böjt, mások szerint nem. Szerintem ez egy jó taktika a lefogyásra, mert én a sportoltambetegségem miatt 1 kilót nem tudtam fogyni hiába sportoltam és diétáztam, szóval az ereményem alapján csak ajánlani tudom a fogyni vágyóknak. 22L
2019. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!