Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a motivációtok a...

Mi volt a motivációtok a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Meséljetek, miért vágtatok bele? Milyen pozitív hatásokat tapasztaltatok? :)
2019. márc. 16. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam kövér, de ha felszalad pár kiló, azonnal érzem, hogy lassabb vagyok, nehézkesebb és az ízületeim megérzik. Ha normál súlyban vagyok, sokkal jobban érzem magam.
2019. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell éhezni, finomakat ehetsz
2019. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dagadt voltam, és nem akartam többé dagadt lenni, nem akartam az egész hátralevő életemet dagadt nőként leélni. Ez nekem elég motiváció volt.
2019. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sokkal az életmód váltás előtt kezdtem dolgozni egy új helyen ahol a 2. emeleten volt az irodánk. A liftezést cikinek éreztem ilyen magasra, viszont mire felértem a lépcsőn ziháltam, ami azért 23 évesen nem hiszem, hogy normális. Egy jó ideje azért már terveztem, hogy fogyni kéne, párszor tessék-lássék nekiálltam, de végül ez volt az utolsó csepp a pohárban.


Kissé cikiztek a súlyom miatt suliban, nehezen ment a pasizás, nem találtam csinos ruhát a méretemben/nem álltak olyan jól stb stb ezek az évek alatt azért összeadódtak, de mikor tudatosult mennyire rossz a helyzet, főleg a koromhoz képest akkor tudtam tényleg változtatni az életmódomo és fogyni.


Pozitív tapasztalat: több az energiám, szívesebben vásárolok ruhát, tisztább lett a bőröm attól, hogy kevesebb cukros/olajos ételt eszek. Illetve nagyobb az önbizalmam, de ehhez hozzátartozik az is, hogy közben pszichológussal próbáltam lelkileg is rendbe tenni magam, ez nem csak a fogyásnak köszönhető, de azért közrejátszott.

2019. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33 éves nő létemre kezdett magas lenni a vérnyomásom. Ekkor mondtam, hogy fogyni kell. Közel 90 kilóról indultam a 170 centimmel, és 6 hónap alatt -18kg. Még 3 kilót szeretnék leadni, de már rengetek bókot kaptam, jobban szeretek vásárolni magamra, mert már nem áll minden rosszul, és nem mellesleg a vérnyomásom is kezd normalizálódni.
2019. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!