Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogy oldotta meg az öltözkö...

Ki hogy oldotta meg az öltözködést fogyás alatt? Igénytelennek, szakadtnak látszik az aki bő ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nemrég életmódot váltottam, sokat kell fogynom. Viszont arra egyáltalán nincs pénzem, hogy 10-20 kilónként lecseréljem a ruhatáram.

Arra gondoltam, hogy ameddig csak lehet, a nagy cuccaimat hordanám, aztán majd csak 1-2 nadrágot vennék amiket megint csak sokáig tudok övvel hordani, a hatalmas felsőim pedig csak akkor cserélném le, ha már elértem a célsúlyomat. Ez így mennyire rossz?


2019. ápr. 16. 18:49
 1/9 anonim válasza:
Teljesen rendben van, sokan csinaljak igy.
2019. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Sőt, ez motiválókent fog hatni rád.:)

Kotogetheted, övvel veheted, vagy mint ruha, találd fel magad.

2019. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam:) Köszi:)
2019. ápr. 16. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pár éve ledobtam egy negyvenest, akkoriban kaptam rá a Kik-re. Tényleg fillérekért lehet ott öltözködni mert nem márkás cuccok, de jó minőségűek. Eleinte én is bohóckodtam az övvel, de azért csak jobb érzés egy rád illő gatyát hordani, plána amikor büszke vagy a fogyásra :) Ott kb. 3000 forintért adnak egy farmert és tényleg semmi gond nincs vele.
2019. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.

Persze értem én, csak az a baj, hogy nekem nem 40kg feleslegem van hanem sokkal több, és bevallom nagyon szégyenkezve, hogy az utolsó nadrág amit venni kellett (decemberben), az konkrétan férfiruha üzletben volt, mert egyszerűen olyan széles "volt" a csípőm, hogy nem találtam magamnak gatyát. Amúgy már (eddig) lement belőle hála a jó istenkének 12 centi. De ennek nagy része még víz volt, most már nagyrészt zsírból megy, érezhetően lassabban, és nem 2 perc lesz leadni a felesleget hanem évek. 2,5 -3 év szerintem. És az az egy ekkora méretű gatya is 11 ezer ft volt. Ezért nem szeretnék főleg 2-3 méretenként nadrágot venni, mert még jó sokáig a drágább, hatalmas méreteket kell majd vennem.

Extrém súlyfeleslegről beszélek aminek sok oka van, hogy kialakult.....ebbe most nem megyek bele. A lényeg, hogy egy rövid ideje már megtaláltam az utamat a táplálkozásban, de sokáig fog tartani a fogyás, és eleve az is sok idő lesz, mire egy pl 56-os méretet elérek ami azért még mindig hatalmas, de már elérhetőbb vásárlás szempontjából, és nem annyira drága mint egy 70 feletti méret.

2019. ápr. 17. 02:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz el turkálóba, ott kilósba olcsón tudsz venni felsőket, amiket aztán később, ha még többet fogsz, tudsz hordani övvel is akár.
2019. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2019. ápr. 17. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, érthető így. Hát akkor meg van kötve a kezed, de ahogy megy le a súlyod egyre több ruha lesz a méretedben, turkálóban vagy Pepco-szerű üzletekben már fillérekből tudsz venni 1-1 cuccot. Nyilván nem kell teljesen berendezkedni egy adott súlyra és teljes ruhatárat venni, de azért néha lepd meg magad ha tudod. És sok sikert!
2019. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Turkaloban nem hinném, hogy talál ekkora méretet. Én 48 ast is ritkán fogok ki. Kik brn pedig az 58 as volt a legnagyobb nadrág, amit láttam! Kérdező, kitartást a fogyasodhoz! Remélem támogat a család és egy orvos!
2019. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!