Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 4kg?

1 hónap alatt 4kg?

Figyelt kérdés

Igazából az van, hogy imádok enni.Imádom a zöldséget, gyümölcsöt, tojást, húst nem annyira, és képes vagyok este 10kor is megenni 5 banánt.Najóó nem. Szóval, 30 nap alatt szeretnék lefogyni.Ha mondjuk heti 4x cardiozom (általában boxolni szeretek,vagy kick box) és ha nem esik akkor futni szoktam max 6km-t mert annyira van időm, és energiám (és rossz a térdem,szóval nem is szabad többet egyszerre). Reggelire tojást szoktam,ebédre hús-saláta, vacsira ugyanezt.

Esetleg valami étrend, tanácsok?

Ha kevesebbet eszek az a jó, vagy ha 5x eszek picit?



2019. máj. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve rossz a térded, akkor ne fuss, inkább biciklizz.

Úgy egyél, hogy sose éhezz. Mindig legyen kéznél némi főtt tojás, vagy túró, vagy valami, ami elveszi az étvágyadat, anélkül, hogy nassolnál. Egyébként meg a banán sokkal jobb, mint egy csomó egyéb. Akár este tízkor is, ha egyszer éhes vagy. Mondjuk egyszerre legyen elég egy is. :)

2019. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4kg az össsz felesleged, nem fogod 1 hónap alatt lefogyni. Fogyàssal pl vizet is vesztesz, meg ha keveset eszel, koplalàs szerű lesz akkor izmokat is. Esetleg 2-2,5 hónap lenne kg 4 kg testzsír. Màr ha tényleg konkrét súlytöbbleted van bàr ennyi mozgàssal fura:)

A diéta amit írsz jó iràny, de elég kezdetleges, kevés a tàpanyag. és egyéni ízlés dolga, de szerintem ha màst nem eszel, ezen kívül, marha unalmas lesz egy idő utàn. Èns még csak mostansàg, 2,5 hónapja vàltottam életmódot, sokat utànajàrtam hogy érdemes mit érdemes. Egyénileg nekem a betegségeim és a fogyàs miatt és àltalànossàgban is.

Azok alapjàn írtam hogy ez kevés, amit eddig, kvàzi tanultam.

2019. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
Egyél többször és keveset.De egy hónap alatt 4 kg. nem fog lemenni,az már durva diéta lenne amivel kockára teszed az egészségedet.
2019. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Coffelia válasza:

4 kiló egy hónap alatt egyáltalán nem vészes, az napi 15 deka fogyás. Egy inzulinrezisztenciára való diétával simán megoldható, ebben napi 160g szénhidrátot fogyasztunk. Figyelni kell a szénhidrát adagolására, és a lassú meg a gyors felszívódású ch-k bevitelének idejére, illetve az arányára. Napi 180-200g nyers zöldség mindig legyen meg, a kenyér helyett babok, lencsék, csicseriborsó, basmati rizs, barnarizs, köles, quinoa... ha kenyér, akkor legalább 40%-a teljes kiőrlésű, finomlisztből pedig tönköly.

Alap a Korpovit keksz, és a sok víz. Mindig sok rost, közepes zsír és fehérje, illetve relatíve kevés ch legyen a cél. Emellett egy laza pilates is elég kétnaponta ahhoz, hogy fogyj, és erős maradj. Ez viszont életmód. Ha nem akarsz tovább fogyni, emelj az adagokon, de az arányokat tartsd meg.

2019. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!