Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónapot tarotttam, nagy hiba?

Csalónapot tarotttam, nagy hiba?

Figyelt kérdés
ma délelőtt még tartottam a dietat úgy nagyjából, viszont délutánra már folyamatos éhség gyötört, így elég sokat ettem, ráadásul nem a legjobb, legegeszsegesebb ételekből. ma kb 3-4000kclt ehettem. ez latszodni fog vagy edzessel es a dieta folytatasaval " nem szamit"?
2019. máj. 15. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Talált, süllyedt, utolsó :)
2019. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 és #11 bocsánat, de nem értem mire irányul a választok. :(( kifejtenetek?
2019. máj. 15. 20:52
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnak, hogy 173 cm és 57 kg mellé mire diétázol még mindig? Bőven tökéletes a súlyod max izmosodnod kéne hogy esetleg formásabb legyél.
2019. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
haat igazabol pont azert, hogy az a 2-3kg felesleg sikeresen atalakuljon izomma. meg ezt nem is dietanak inkabb egészséges eletkodnak neveznem
2019. máj. 15. 21:13
 15/19 anonim ***** válasza:
:D:D:DD
2019. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igazabol ha a ciklusod azon a reszen vagy nem a dietaddal van baj mint ahogy az egyik valaszolo allitja

En olyankor ha engednem magammak megennek 2 pizzat siman egyhelyben

2019. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a ciklus kb. havonta ismétlődik, így minden hónapban belefér egy csalónap. Főleg, hogy neked nem fogyni kell hanem súlyt tartani.
2019. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Ma már mindegy, ne foglalkozz vele, de persze ne zabálj be még jobban, csak annyit egyél normális ételekből, amennyi jól esik.

2. A következő hónapban készülj erre a napra trükkös "nasikkal": összevágott zöldség, magas rosttartalmú keksz, édesség is lehet de legyen kiporciózva, hogy nehogy besétáljon a szádba az egész zacskó stb. Havi egy nap nem baj, ha túlléped a keretet, de segít, ha nem olyan sokkal.

3. Nem tudjuk, milyenek a testarányaid, zsír-izom, de lehet, hogy érdemes lenne összességében többet enned és jobban rágyúrni arra, hogy plusz izmokat felszedj. Így többet ehetnél és nem híznál meg mégsem, és még csinosabban néznél ki.

2019. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ma én is bezabáltam, 3 hónapja napi 1500kcal ettem, ma 2700at..

Hát már ez van..

Folyt köv

Tedd túl magad rajta :S

2019. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!