Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópad otthonra! Véleményt...

Futópad otthonra! Véleményt szeretnék. Nincs szomszéd Mennyit érdemes rajta edzeni alkalmanként?

Figyelt kérdés

25kg-t híztam ikerterhesség alatt.

95kg vagyok.

Nincs időm edzőterembe menni, se itthonról el menni.

Szóval arra gondoltam, hogy veszek itthonra egy kisebb, nem drága futópadott.

Szerintetek be indulna a fogyás? Természetesen diétázok.

Mit tanácsoltok a futópad használatához, mennyit kell rajta edzeni 1 alkalommal,hogy azért hatásos legyen?

Köszönöm


2019. máj. 17. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Az elég dràga dolog. De amúgy túlsúllyal ne fuss. Tönkremennek az ízületeid. Séta, szobabicikli, úszàs ezek jók, hasizomra is edzz. No meg rendes diéta se àrt.
2019. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább eliptikus trénert vegyél, kicsit olcsóbb is, ugyan úgy hasznos. Meg kissebb a baleset esélye, főleg, ha gyerkőc is van.

Meg jobban kímél, mint a futópad.

2019. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem van,napi 20 perccel kezdtem,aztán két naponként növeltem 5 perccel.Nekem bejött,én is terhesség-és szoptatás alatt hiztam meg.
2019. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
95 kilóval egyelőre bőven elég, ha két gyereket tolva a kocsiban tempósan sétálsz napi 1 órát. Nem sértésnek szánom, komolyan. Én is így kezdtem fogyni, a szétnyílt hasizmoknak amúgy is árt a zötykölődés. Aztán lassan fokozhatod a tempót, néha bele is kocoghatsz... de a legjobb tényleg az előttem említett ellipszis, az ízületeid miatt.
2019. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!