Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha edzek és háromszor eszem...

Ha edzek és háromszor eszem egy nap egészségesen akkor mennyit fogok fogyni?

Figyelt kérdés

2 hétig fogom csinálni de ha minden jó akkor ugyanúgy folytatom csak nem annyi edzéssel. Ma kezdtem el. Kb mennyit fogynék le? Zsírégető edzést csinálok és a tornagéppel,a neve: 5min shaper

A tornagépnek.



2019. jún. 11. 11:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Még csak ez a második napja, hogy csinálom. Egyébként nagyon jól csinálom...hamar le tudok fogyni.

Azt mondják vékony vagyok, de én érzem magamon azt a sok zsírt...meg narancsbőrös is vagyok. És ezt nem szeretném. Meg azért jó lenne vékonyabbnak lenni :D (lány vagyok)

2019. jún. 12. 15:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem fogynod kell, hanem sportolnod. Egyél normálisan és sportolj. Hiába fogysz le, ha nincs izom rajtad. Narancsbőröd pedig nem azért van, mert kövér vagy. Hiába fogysz le, a narancsbőr attól még ott marad.
2019. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt csinálom :) Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2019. jún. 12. 16:53
 14/17 anonim ***** válasza:

"Hát nemrég csináltam zsírégető tornát.


Gugoltam,a tornagéppel is csináltam úgy 4 percig. Olyan 25-30 percig tornáztam. És reggelinek ettem magvas zsemlét, gépsonkával, paradicsom és paprikával, délben egy nagy gyümölcstálat ettem... és sok citromos vizet ittam eddig."


nagyon nehezen tudom eldönteni, hogy csak provokálod a válaszadókat vagy csak szimplán kislány vagy és nem tudod, hogy mit csinálsz.


nincs olyan, hogy zsírégető torna.

ha csak ennyit ettél aznap, mint amit leírtál az nagyon rossz.

persze gyorsan fogsz fogyni (egy darabig), de annk nagy része víz és izom lesz, amíg van rajtad. fejlődésben van a szervezeted, azt ajánlom, hogy nagyon sörgősen hagyj fel az éhezéssel és ne egyél egyoldalúan. nézz utána a dolgoknak, tanulj az étkezésről és a mozgásról, hogy ne tedd tönkre magad. nem kell ugyanazokat a hibákat elkövetni, amiket a szüleink és a nagyszüleink is elkövettek, ha fogyni akartak - ennél már több információ áll rendelkezésre.

ezen kívül nem gondolom, hogy fogynod kellene.

2019. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem még ettem azért 😂 Napi 3-4-szer eszem. És nagyon jól...nem éhezem. Eddig jól megy minden. Nem provokálni akarom én a válaszadókat. Nagyon jókat írtak egyébként. Már utána néztem sok mindennek is. Folytatom tovább mert nagyon jól érzem magam, sokkal fittebbnek is. De azért köszönöm neked is utolsó válaszoló. :)
2019. jún. 12. 23:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Az anorexia komoly dolog és a fiatal lányok nagyon ki vannak téve a kockázatának a média miatt.

A tv-ben mutogatott modellek egészségtelenek és az alkatuk a földbolygó 1%-ának van.

Az énekesek, színészek folyamatos nyomás alatt vannak h anorexiához közeli állapptban maradjanak, folyamatosan sanyargatják magukat.


De neked nincs szükséged arra, hogy fogyózz...

Egyél úgy, mint eddig, mert ha mem alultáplált leszel és beteg.

Kezdj el sportolni, próbálj ki mindent, ami megtetszik. De kérlek ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon

2019. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De egészségesen eszem...és mikor még ezt nem kezdtem el ezt a diétát akkor nagyon sok mindent ettem minden egészségtelen dolgot...chipset, pizzát, hamburgert...stb. Igaz nem látszot meg rajtam de van sok zsír és felesleg amit nem szeretek. Azt mondták nekem, hogy ne fogyozzak hanem csak sportoljak. De ha ugyanúgy eszek és sportolok az úgy meg nem ér semmit ha mellette meg egészségtelenül eszem. Tehát inkább diétázok.
2019. jún. 13. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!