Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg lehetséges?

Ez tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 hete kezdett el odafigyelni a kajára. Persze ha buli van (ebben az esetben minden hétvégén volt), akkor atomra leissza, magát szóval számolhatunk rengeteg kalóriával pluszba. Azóta kb. 4x lehetett személyi edzőnél és ő a fejében bemesélte, hogy már pedig mennyit fogyott. Küldözgeti a képeket, hogy a tavalyi rövid nadrág mennyire eláll a hasától ha elhúzza előre totál. Hisz persze, ha 5x kimosnak egy gatyát meg hordanak, normális, hogy kinyúlik az eredeti méretétől. De ezt nem merem leírni neki, mert nem akarom bántani. Azért benne vagyok a témában évek óta és tudom, hogy ennyit lehetetlen egészséges módon fogyni 3 hét alatt úgy, hogy közben ha buli van akkor iszik..

Egyáltalán nem savanyú a szőlő, mert örülök, hogy figyel magára, de félek, hogy álomvilágba ringatja magát. Ti ehhez mit szóltok? Szerintetek?


2019. jún. 12. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit lehet fogyni. Nem látványosan, de annyit igen, hogy pl. laposabb a hasa, nem puffad fel, kényelmesebb lesz ezért a nadrág. Talán nem is igazi fogyás, csak kevesebb a salakanyag, jobb az emésztése, ha egészségesebb étkezik most. Szerintem ahhoz gyakran, naponta, egy héten többször kell inni, hogy befolyásolja a fogyást. Egy hétvégi buli belefér.
2019. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze igen, kimegy a víz stb. Viszont a heti minden hétvégén ivászatot nem mondanám amolyan "belefér a diétába".
2019. jún. 12. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig belefér. Nem egészséges, de nem hízik az ember pusztán az alkoholtól, mégha papíron van is benne kalória.

Egyetemistaként nem vetettük meg az italozást, mégis lefogytam 10 kilót.

2019. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentünk vacsorázni. Ő torna után volt. Szűzérme (ez még oké), hasábbal és mellé 2 nagy adag cukros bodzás limonádé. Aha, meséli itt be nekem a franc, h 3 hét után ennyit fogy valaki. Jaj és bocsi, most volt 2. személyi edzőnél, nem 4x...
2019. jún. 13. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ti minek vagytok amúgy barátok? De tenyleg 😂
2019. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Nem fogok vele egyetérteni, attól mert barátok vagyunk. Az a kamu barátság ha bólogatok olyanra, amivel amúgy nem tudok azonosulni...Inkább nem reagálok az ilyenekre. Bár nem mondom meg neki a valós véleményemet mert egyszerűen tudom, h h reagálna, tudom, h ezért összeveszne velem, mert ilyen a természete. Tudná, hogy igazam van, ha ilyen alapos magyarázatot adnék, de ő ezt nem vállaná be. Maximum 2-3 nap után, de belül haragudna. Most ezért vesszek vele össze? Nem érné meg... Plusz elvenni sem szeretném a lelkesedését.

Szóval igen, barátok vagyunk! És elég szomorú ha te ebből a negatívumot veszed ki, mert (ha vannak) akkor elég sok kamu barát vehet körül.

2019. jún. 17. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!