Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok meg mindig?

Gargamella kérdése:

Miert nem fogyok meg mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mar kb 4 hete elkezdtem kemenyen sportolni,jogazom,futok,emelek,HIIT.Mindemellett dieta,cukormentes es alacsony szenhidrat.Meg mindig nem ment le egy kilo sem.Napi 3 liter vizet is megiszom minden nap,kefires smoothiek,semmi kave,kb 14ezer lepes naponta es bicikli minden nap,legalabb 20 perc.Mi lehet a baj?Azt olvastam valahol hogy akik abbahagytak a dohanyzast es felhiztak,kb 1 evig nem tudtak vissza fogyni.Valaki?Otletek?

2019. jún. 26. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Cm-ekben sem fogytál?
2019. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy?Vizesedsz?Vese?Szív?
2019. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet betegség a hàttérben akàr. Ha pl szénhidràt anyagcsere zavarod van nem mindegy mennyire alacsony az a szénhidràt. Nekem 100gramm alatt kell ennem emiatt. Többnyire 80 gramm körül. Néha engedek rajta kicsit csak. És az se mindegy hogy àll a többi tàpanyag amit beviszel.

Ha kevés energiàt viszel be az sem jó. És körméreteket is mérni kellene. Nem mindenkinek indul be azonnal a fogyàs. Ha a mérőszalagot beljebb lehet venni, előbb utóbb a mérleg is követni fogja.

2019. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elkezdodott!Lehuztam egy appot es elkezdtem szamolni a makrokat,Meg jobban belehuztam az edzesbe es elkezdtem emelni is.Plussz 9 honap utan szexeltem egy jot szoval sztem az is hozzatartozott ;P

Koszonom a valaszokat :*

2019. júl. 3. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a szex az nem nagy cucc.

Inkább a sport,az jobban segít.😉

2019. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!