Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek Kinyulva marad...

Szerintetek Kinyulva marad majd a bőröm 50kgs fogyás után?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Ugye nekem még szépen visszahúzodik majd? Sportolok rendszeresen és tornázom is!



2019. júl. 4. 00:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
Miért, ha kinyúlva marad akkor dagadt maradsz?
2019. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
50 kiló után ki lesz nyúlva mindegy hány éves vagy.
2019. júl. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Én is annyit fogytam 3 éve. Sehol nem nyúlt ki a bőröm szerencsére. Genetikatol is sok minden függ. Sportoltam sokat és életmódot változtattam. Azóta is tartom a súlyom. Fiatalabban könnyebben tudsz fogyni, hamarabb regenerálódik a szervezet.
2019. júl. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Kinyúlva hát.

Mitől húzódna vissza?

Nem porszívókábel az, nem húzódik sehova.

2019. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
35%
Persze, hogy úgy marad
2019. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Azért ezt a "kinyúlva marad a bőr" dolgot nem úgy kell elképzelni, hogy ott fog lógni egy adag bőr, mint a denevéreknek.


Én 135ről fogytam 65re, nincs szép feszes testem, mindenhol úgymond "ráncolt" a bőröm, de nem lóg sehol.


Nem nézek ki úgy, mint egy 16 eves, de határozottan sokkal jobban nézek ki, mint 135 kgval. Ruhában egyáltalán nem látszik, a strandon meg nem érdekel ki mit gondol

Szültem egy gyereket lefogytam 70 kg-t, szóval szívesen mutogatom a nem tökéletes testem. A lényeg, hogy egészséges legyek.

2019. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó válaszoló. Nem ez volt a kérdés, hogy te egészséges vagy vagy sem.
2019. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Hogy mennyire, az genetika, de 50 kg nem tűnik el nyom nélkül. Egyébként fogyàshoz javasolt kollagént szedni a bőrre. Nyilvàn nem csodaszer, de segíthet. Végső esetben korrekcióra lesz szükség. 50 kg màr túl sok ahhoz, hogy valamennyi bőr ne maradjon rajtad , csak részben fog visszahúzódni. Vagy lógós, vagy màs formàban de megmarad. Aki ennyit fogy és azt mondja nem maradt felesleges bőr az hazudik.
2019. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

3as vagyok, nekem tényleg nincs lógó bőröm sehol. Edzőhoz jártam, ő is látta, h szépen visszahuzodott a bőröm.

#7es# szerintem a 6os igenis büszke lehet magára, h ennyi kilót leadott és egészséges. Nem értem a primitív embereket, miért nem tudnak ms sikerének örülni?

2019. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
9-es. Mert nem az volt a kérdés. Hanem hogy kinyúlva marad e a bőre. Primitív sajnos nem vagyok, csak ha akarok. Ott pont nem voltam. Ésszel.
2019. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!