Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges 20...

Szerintetek lehetséges 20 kg-t leadni szeptemberig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 80 kg vagyok és kb. 166 centi. Most a normális testsúly az 56 kg lenne, de megelégednék a 60 kilóval is. Szerintetek a nyáron le tudok adni 20 kilót? Hogyan, milyen módszerekkel érhetném ezt el? Tudtok segíteni? Annyi még, hogy nehéz csontozatú vagyok, és eleve túlsúllyal születtem, 5,36 kg voltam...


Előre is köszi!😊



2019. júl. 10. 00:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 10 kiló simán ment 3 hét alatt. Szakítás után voltam. Bármit ettem az vagy felül vagy alul kijött. Gondolom érted. 😂 Azóta is felszokott bukkanni az illető az életemben. Akkor ugyanez. Pár nap idegesség és már leis ugrott jópár kiló.
2019. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia én januárig szeretnék 20 kgt fogyni. Július elején kezdtem el és jelentleg 2,5 kgval mutat kevesebbet a mérleg.. igaz sokat nem sportolok napi 20 perc kb, de nem eszek lisztet,édességeket,gyorskajákat,csak olivaolajjal főzünk. Cukros üdítőket sem iszok csak vizet de azt rengeteget,a kávét édesítővel csak. Szerintem fél év kell legalább 20 kg leadásához,hiszen az sem 1-2 hét alatt jött fel. Sok sikert kivánok és kitartást. 22l
2019. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!