Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a Jimin diéta?

Mi az a Jimin diéta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki tud segíteni abban hogy Jimin(Bts) diétája pontosan miből állt?

#diéta #BTS #Jimin Park #Jimin diéta
2019. aug. 27. 15:17
 1/6 anonim válasza:
75%
Én azt olvastam, hogy abból állt, hogy kilenc napig nem evett semmit, a tizedik napon pedig csak egyszer. Közben pedig minden nap intenzíven edzett.
2019. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%
Hát ez hülye xD 10 nap alatt csak egyszer evett. Beteg ez a Jimin.
2019. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Ha tényleg ez a "diéta" lényege, akkor életveszélyes, ne csináld!!!
2019. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Kizsigerelt K-pop előadó kínlódása, hogy megfeleljen az embertelen elvárásoknak.
2019. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ne hülyézzétek már Jimint,csak gondoljatok bele az akkori énjébe és helyzetébe,hogy milyen nehéz volt neki..lehet nem volt szép és egészséges tett de ez már megtörtént és visszafordithatatlan...most már kezdem azt venni észre hogy kb elfogadja magát és ennek kéne örülnünk

diétát pedig inkább ne próbáld ki

2019. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%
Ahogy itt nézem, sokan nem tudnak semmit. Szó szerint semmit. Igen, Jimin nagyon kemény diétán volt, de nem tudjátok a hátterét a dolognak. Jimin nagyon önbizalomhiányos volt (sőt, egy kicsit még most is az), és ha jobban beleásod magad a dologba, akkor nem egy videót láthatsz, ahol Jimin kövérnek nevezte magát. Mivel ARMY vagyok, és Jimin a biasom, úgy érzem, kötelességem elmondani, hogy nem hülye, mert ezt csinálta. Ez olyan, mintha egy depressziós embert idiótának hívnátok, mikor vagdossa magát. Ennyit erről.
2020. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!