Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok milyen fogyókúrás módszert javasolták? 168 cm/102 kg

2019. nov. 6. 07:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne egyél annyit, mozogj többet.
2019. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kalóriát és makrót számolni, és kezdj el mozogni. Fogyókúrás módszer hülyeség. Kúraszerűen lefogysz pár kilót, jól megsanyargatod magaddal a káposztalevessel, meg a hasonló hülyeséggel, aztán meg visszatérsz a régi kajához és visszapattan a duplája. Életmódot kell váltanod, ami innestől fogva az egész életedet végig fogja kísérni.
2019. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit egyél, hogy jóllakj, s ne többet, meg fokozatosan csökkentsd a mennyiséget, vagy inkább egyél mást, ami nem hizlal úgy...


Jó lenne, ha sportolnál, de ha nem, akkro csak szimplán ne legyél lusta!

Otthon legyél aktív, takaríts a lakásban, házban, amid van, ha kert, akkor irány a kapa!

Közlekedj sportosan! Ne használj autót, mert csak még nagyobb lesz a s.gged! Biciklizz! Vagy legalább tömegközlekejd, akkor lesz több gyaloglás és cipekedés, ami igen sokat számít, hogy ne hízz... Lift helyett lépcsőzz, stb...

2019. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hízok mert kézbesítőként dolgozom. Munka közben nem eszek mikor haza érek akkor eszek szerintem ez a baj hogy csak egyszer eszek délután és akkor sokat.
2019. nov. 6. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer eszel naponta, akkor nem kéne így kinézned (ha nem eszel nem termel a szervezet inzulint és a saját zsírját égeti a szervezet a működéshez). Lehet hogy inzulin rezisztenciád van.
2019. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is kézbesítő vagyok. És a hülye rendszertelen étkezésemmel híztam is 15 kilót az évek során. Január óta 20 kilót adtam le. Először is ne egyszer egyél egy nap. Én mindig reggelizek bent melóban, nem péksütit meg ilyen szarságokat. Vágok össze itthon zöldséget, viszek 3 szelet tejes kiőrlésű toast kenyeret, csirkemell sonkát, kis sajtot. Pont jó erőt ad a munkához, nem leszek éhes. Ebédelek normálisat, vacsora pedig csak valami könnyű, sok zöldség tojás stb. Lényeg, hogy ne egyszer egyél egy nap sokat. Legrosszabb, amit tehetsz.

És számolj kalóriát. Nekem a kalóriaszámolás vált be.

2019. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. nov. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!