Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 hónap alatt hány kilót...

9 hónap alatt hány kilót lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Egy év múlva lesz a szalagavatóm, és szeretnék szép lenni a jeles napon. Most se vagyok annyira csúnya, de túlsúlyos vagyok 165cm/70kg. Mivel sokan vagyunk ekkorák a lányok közül, így félek, hogy valaki olyannal kerülnék párba, akivel nem szeretnék, az alkatom miatt. Akivel szeretnék táncolni kb 10-15 kg-val lehet könnyebb nálam,és nagyjából ennyi centivel magasabb is. Bár a ruha elrejti a különbségeket (neki nem látszana, milyen vékony a karja, az én vaskos lábamat, meg a hasam alján lévő hájt elrejtené a tüll), de a próbákon furán néznénk ki együtt. Az egyik barátnőm szerint úgy, mint a 101 kiskutyából a kövér és sovány csávók, akik Szörnyellának csicskáztak😅

De nem csak emiatt szeretnék fogyni, hanem mert több, mint 10 éve nem láttam magam túlsúly nélkül, és kíváncsi vagyok, hogy nézek ki lapos hassal, normális lábakkal.

Szerintetek, ha hetente 3* fél órát erősítek+2* biciklizem, hétvégén a családdal kirándulunk, van hetente 3 tesim, és változtatok az étrendemen (kevesebb kenyér, édesség, nem iszom üdítőket, csak alkalmanként), akkor sikerülhet legalább 10 kg-tól megválnom?



2019. nov. 6. 22:40
1 2
 11/12 GySzilvia ***** válasza:
Kb 20 kg
2020. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most tartok 5-nél.

50 kg azért nem szeretnék lenni. 5-10 kg-t fogynék még max.

De köszi a választ!:)

2020. ápr. 24. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!