Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy fogyni úgy...

Le lehet valahogy fogyni úgy hogy ne kelljen lemondanom az édességekről, illetve pékárukról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek minden nap egy kis csokit vagy egy péksüteményt. Mellette rendesen eddzek de nem valami hatásos. Próbálom csökkenteni az édességek számát nyilván de ez még nehéz. Addig is tudtok valami hatásos fogyókúra/ hasizom erősítő gyakorlatot vagy valamilyen diétát? (Főként csak a hasamból szeretné leadni) előre is köszi.

2019. nov. 12. 01:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Háát, nem akarlak elkeseríteni, de ha fogyni szeretnél és diétázol, edzel mellette, akkor csak nagyon ritkán engedheted meg magadnak a nasikat. :( Amikor elkezdtem régebben a diétát fokozatosan állítottam le a szervezetemet a cukros dolgokról, mert ha egyből akarod az átállást megőrülsz a csokik hiányától. Ezért azt tudod tenni, hogy eleinte csökkented az adagot, pl. felezed, aztán kb. 1 hét múlva minden 2. nap eszel csak csokit és abból is kevesebbet a felezett adagnál, aztán 3. héten minden 3. nap, én elmentem a heti egyszeri 2 kockáig, volt aztán mikor el is felejtődött mert átállt a szervezetem. E mellett a cukros italokról is le kell mondani, ugyan így fokozatosan a sima vízre kell átállni. Sajnos másképp nem megy a fogyás, vagy csak egy darabig megy és megáll a szénhidrátos cuccok miatt. Rizs, tészta, krumpli, kizárt, csak ritkán havi egyszer ettem ilyesmiket. Általában párolt zöldségek voltak főtt hússal, vagy befigyelt a rántott hús is. bele fér, ha rendesen edzel, ami kb. 1 órás edzés és tartozzon bele minden izomzat megtornáztatása. vannak nagyon jó lemezek , edzéstervek a neten. Én a Sindy C. Szépség és egészségre fogytam le, e mellet érdemes úszni, vagy bicajozni, vagy futni járni. Azért írok ide, mert mostanában kezdett el engem is érdekelni megint csak a diéta mert sok év telt el, nem foglalkoztam a kinézetemmel és nagyon el is híztam, ami nem a dundi kategória már hanem a kövér :/ Úgyhogy ha változásra vágysz akkor életmódot kell váltani, ezt komolyan mondom én még a munkahely váltásban is elgondolkoztam, mert nem minden a pénz, ha közben egészségileg tönkre mész!
2019. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Jah még valami. kenyér helyett van abonett kenyér, nem rossz, meg lehet szokni, meg szokták még rágcsálni a puffasztott rizs, gabona féléket. Én azt már sosem bírtam megenni, számomra olyan, mint a forgács és ízetlen, borzadáj, de abonett felvágottal, paradicsommal, vagy paprikával nagyon finom, némi sajttal.
2019. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
#12 Az abonettnek semmi értelme, mert borzalmas íze van, nem laksz jól vele, és fél óra múlva ugyanúgy meg fogod enni a rendes kenyeret. Még ha felvágott és sajt is van rajta..
2019. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért teszel meg mindent, hogy MEGPRÓBÁLD elkerülni, nem azért, hogy ELKERÜLD? Ez elég nagy baj..
2019. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Abonettel én elvagyok, nem kell a kenyér nekem legalább is, eddig is elvoltam a kenyérfélék, pék cuccok nélkül is csak ritkán ettem. valakinek bejön az abonett valakinek nem. Mint a rizs felfújt is nekem borzalmas nem tudom megenni és van aki meg azt rágcsálja és szereti. Ízlések és pofonok. Ki kell próbálni kinek mi jön be azt kell enni.
2019. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!