Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok is így volt? Ketogélen...

Nálatok is így volt? Ketogélen diéta.

Figyelt kérdés
Elkezdtem a ketogen diétát hiába eszem amit kell megpusztulok éhen.Nem túlzom..hiába eszem amit kell éhes maradok.Azt érzem "zsugorodik" össze a gyomrom.Délután olyan álmos voltam,hogy el is aludtam,gyenge vagyok.Rosszul csinálok valami?Lehet túl keveset ettem?

2019. nov. 30. 02:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy nagyon egyéniek az igények. Én pl nem vagyok ketogén szinten, csak szénhidràtszegény étrenden, a szénhidràt nagyrészt 70-85, max 95 de az ritka.

Húst, tojàst, rengeteg zöldséget eszem zsírral fűszerekkel sütve, nyersen, salàtaként, ch csökkentett kenyeret, sajtot, olajos magvakat. Illetve ritkàbban, kis mennyiségben tésztàt, krumplit, hüvelyeseket is. De ezekre màr oda kell figyeljek.

Kb ennyi

2019. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat hasznosak számomra,lehet túl hamar ugrottam bele és nem fokozatosan az visel meg ennyire,napközben jól voltam de most pocsékul,éhes vagyok de mikor ettem nem bírt lecsúszni nem kívánom.
2019. nov. 30. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!