Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogyha anyek...

Mit csinaljak, hogyha anyek folyton egeszsegtelen eteleket vesznek, de en fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs sok penzunk,igy mindig zsiros kajakat eszunk,meg peksutiket.Mostanaban elhagytam ezeket,es egeszsegesen eszek (parolt zoldseg,gyumolcs,csirke,turo,joghurt,tojas)..de mindig ram szolnak,hogy egyek hozza kenyeret meg minden,kozbe meg nem lehet,mert nem fer bele a dietamba,es mindenert lecsesznek,peldaul ha nem eszem azt,amit ok epp..nem tudom,hogy mit csinaljak,elegem van mar ebbol nagyon.Ha elmondom,hogy fogyni akarok,akkor tuti,hogy nem engednek,pedig van rajtam boven felesleg (160cm es 64kg) meg olyanokat csinalnanak,hogy elcsabuljak direkt..valami otlet?
2020. febr. 23. 16:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
21%

"osszeer a combom durvan,van tokam,nagy a hasam"

Kezdődő testképzavar...

2020. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

20-as koszi a valaszodat!Anyu tavaly ota eleg sokat hizott,pont az ilyen etelek miatt (zsiros kenyer,csoki,tesztak)

attol felek,hogyha elmondom neki,hogy mi a tervem,akkor nem fogja ez ot erdekelni,es utana tokre kinos lesz ez az egesz..

2020. febr. 23. 20:49
 23/45 A kérdező kommentje:
kedves 21!ez sajnos nem testkepzavar,rossz nezni,hogy minden baratnomnek tokeletes alakja van,rajtam meg van egy 7-8 kg felesleg.valamelyik valaszolo irta,hogy eletmodvaltas kell nekem.igen,epp azon vagyok,most meg kicsit szigorubban veszem,utana viszont mehet majd a tk kenyer,durumteszta.alapjaraton mar rosszul vagyok ezektol a dolgoktol,foleg akkor,amikor a tukorbe nezek.
2020. febr. 23. 20:51
 24/45 anonim válasza:
82%

Ugyanez történik velem is.

Annyit tudok javasolni, hogy próbálj meg abonett vagy valamilyen szénhidrátcsökkentett kenyeret venni és ezzel helyettesíteni azt amit ők esznek.

A zöldség, csirek, joghurt nagyon jó viszont, ezeket bátran edd. De ne legyen egyoldalú a diéta, az nem jó. Szerintem más húst (sertés, marha) úgyszintén fogyasztanod kellene. Energikusabb leszel tőle és laktat.

2020. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

igazabol mos jelenleg zoldsegeken,keves gyumolcson,csirken,joghurton,turon es tojason elek


holnap csinalok reggelire egy kis palacsintat (zabpehely,kokuszreszelek,tojas,egy kicsi eritrit)


fizukor megyunk majd nagybevasarlasra,ahol majd veszunk tortillat,paradicsomszoszt meg felvagottat,amibol osszedobok egy extra dietas pizzat


valoszinu,hogy veszunk csirket is,tejtermekeket,anyaeknak a tipikus junkfoodot,zoldsegeket,gyumolcsoket,szoval most annyira nem is panaszkodhatok:) csak megint le fogjak cseszni a fejemet,amiert nem eszek kenyeret,sutit,palacsintat (tegnap az volt a kaja turos tesztaval,amibol nyilvan nem ettem) szoval igen...de megeri,mivel kb aprilisra elerem az alom alakomat :)

2020. febr. 23. 21:13
 26/45 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen esetben akkor kevesebbet egyél és meg van oldva a dolog.

A mennyiség fontosabb mint hogy mit eszel.

2020. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

utolso:az a baj az ilyen kajakkal,hogy hiaba eszek belole keveset,mar megvan a 400 kaloria 1 darab fankkal

na mar most ha egy fank helyett brokkolit,csirket,paradicsomot es egyeb zoldsegeket ennek,plusz ezekhez egy nagy almat,akkor azzal jol lakok sokaig,pedig ugyanannyi kaloriat vittem be veluk,pluszba igy nem viszek be felesleges cukrokat a szervezetembe.

2020. febr. 23. 21:28
 28/45 anonim ***** válasza:
27%
26. Pont fordítva.
2020. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
51%

Huhh

Mintha magamat olvastam volna most.

Nalam ugyan ez volt a te korodban.

Én is próbáltam egészségesen élni ami persze nem tetszett nekik mert hogy kell a szervezetemnek a szénhidrát hogy tudjak figyelni órán, legyen energiám stb.

Valamilyen szinten igazuk volt.

De nálunk is ugyan ez volt. Egyek hozzá kenyeret fejezzem be a diétát mer így is vékony vagyok blabla.

Mondtam nekik ne vegyenek nekem csokit de ők azért is vettek és természetesen nem tudtam meg állni hogy ne egyem meg.

Bár volt az az oldala is mikor hagyták hogy dietazzak de anyu csinálta direkt a kedvenc kajám, meg igazabol szeretem az összes kaját ami főz és a legtöbbje az hizlal. Szóval nem tudtam ellenállni se.

Es odáig fajult a dolog hogy tiszta narancsbor lettem lottyedt combokkal, hiába vagyok vékony genetikailag egyáltalán nem szép a testem így már összessegeben.

Szóval ne hallgass rájuk. Vigyél be szénhidrátot is, minimum 1300 kalória legyen meg!! Ésszel lehet ezt csinálni. Legyél kitartó vagy neked is ilyen lesz a bőröd. És mozogj igyál sokat. Sok sikert!

2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
92%
Pedig az egészséges ételek sem drágábbak ha az ember jól megválasztja honnan és mit vesz. A mi családunkban is én voltam az aki rávezette a családot az egészséges étkezésre ( még mindig tart a folyamat :D), pedig én vagyok a legfiatalabb. Mi mindig kb heti 1x megyünk nagybevásárolni, és 4 emberre olyan 15ezer ft körül kijövünk egy hétre, néha több néha kevesebb ha az Aldiban vesszük meg a dolgokat ami a véleményem szerint a legolcsóbb. És mindig teljes kiőrlésű dolgokat veszünk, húsokat, rengeteg zöldséget, teljes kiőrlésű tésztákat gyümölcsöt stb.. Sajnos az idősebbek nem "hisznek" ebben az egészséges étkezés dologban én is anno fogyni akartam és hülyén néztek rám 172 centi voltam és kb 74 kg. De nem érdekelt, ezért amikor vásárolni mentünk mentem én is, szép lassan valahogy átáltattam a többieket is az egészségesebb dolgokra, azóta már ezek a kaják a megszokottak itthon. Egyél azt amit akarsz és ne csábulj el, ennyi, csináld meg magadnak a saját kajáidat és kész
2020. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!