Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogyha anyek...

Mit csinaljak, hogyha anyek folyton egeszsegtelen eteleket vesznek, de en fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs sok penzunk,igy mindig zsiros kajakat eszunk,meg peksutiket.Mostanaban elhagytam ezeket,es egeszsegesen eszek (parolt zoldseg,gyumolcs,csirke,turo,joghurt,tojas)..de mindig ram szolnak,hogy egyek hozza kenyeret meg minden,kozbe meg nem lehet,mert nem fer bele a dietamba,es mindenert lecsesznek,peldaul ha nem eszem azt,amit ok epp..nem tudom,hogy mit csinaljak,elegem van mar ebbol nagyon.Ha elmondom,hogy fogyni akarok,akkor tuti,hogy nem engednek,pedig van rajtam boven felesleg (160cm es 64kg) meg olyanokat csinalnanak,hogy elcsabuljak direkt..valami otlet?
2020. febr. 23. 16:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
12%
Kifogások
2020. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
milyen kifogasok?szerinted en nem probalok ezeken valtoztatni?
2020. febr. 23. 17:59
 13/45 anonim ***** válasza:
46%

Először is, ha anyuka legközelebb azzal jön, hogy nincs pénz, akkor mondd meg neki, hogy cigire sincs.


Másodszor: anyád nem tűri és nem akarja, hogy te csuibos, vonzó nő legyél, a sajét akaratod szerint élj és ezt akarja állandóan megtörni. Nézd: vagy felveszed a kesztyűt és piszkosul harcolsz azért, amilyen célt kitűztél magad elé, akár kőkemény csaták árán (balék, veszekedések, ordítozások, ajtócsapkodás, akármi), vagy hagyod, hogy bedaráljanak.


Kezdetnek vegylél te is levegőt: minden egyes központozás után tegyél szünetjelet. Látod, hogy én hogy írok? Nem kötözködés! Ez fontos. Itt kezdődik.

2020. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
39%

“Csak mindig mondjak,hogy nincs penz ezekre a kajakra,ezert vesznek feherlisztes,cukros dolgokat”


De mivel ilyeneket eszel mostanában, mégiscsak megveszik. Nem értem mi a problémád....Még mindig azt gondolom, hogy nagyon túlreagálod. Azért, mert te mást eszel, nem kell nekik is. Téged nyilvánvalóan jobban zavar, hogy ők mit esznek, mint fordítva. Az elcsábulás pedig akaraterő kérdése.


Amúgy igen, a dohányzás egészségtelen, de anyád keresi meg rá a pénzt, hadd költse már arra amire akarja..

2020. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

#14 a kajat en vettem meg magamnak,a megtakaritott penzembol

Nem reagalok tul semmit.Mar akkor is furan neznek ram,hogyha brokkolit eszek csirkevel.Nem zavar,hogy ok igy esznek.Inkabb az zavar,hogy az en kajamon szeretnenek sporolni,mivel szerintuk a zoldsegek,gyumolcsok,husok,tojas,esetleg egy kis barna rizs az nem rendes etel.Meg az is zavar,hogy 2 naponta vesz 1400 forintert cigit,es utana mondja,hogy nincs penz kajara.

2020. febr. 23. 18:55
 16/45 A kérdező kommentje:
#13 mondom neki mindig,hogy akkor cigire se legyen,de hat o keresi meg a ravalot,nem dirigalhatok neki,csak az a baj,hogy igy nem marad sok penz a kajara,pedig mondtam neki,hogy inkabb etelt kene venni
2020. febr. 23. 18:56
 17/45 anonim ***** válasza:
74%
Nullàra lepontoztak érte, de sajnos ezért írtam, hogy amíg nem te keresed meg a sajàt pénzed, addig ez a helyzet így marad.:(
2020. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
87%
az értetlenkedők kedvéért: minőségi étellel jóllakni nem annyiba kerül, mint bármivel+kenyérrel. ezért mondják csórinak, hogy "normális" kaját egyen. két szalámis szendvics 200 forintba kerül, csirke zöldségkörettel meg 500-ba(+főzés[gáz,villany..]).
2020. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
75%
18-as csakhogy a két szalámis-fehérkenyeres szendvicstől 2 óra múlva kiugrik egy 16 éves szeme, míg a zöldség- csirke kombóval kitart estig és akkor sem ájul el . Szóval az egyszeri "olcsó" 200 forintos menü jóval többe jön ki, mint az egyzseri 500 forintos,amivel ráadásul minőségi dolgokat is visz be. Ha pucér kenyéren kellene is élnem,a gyerekem akkor is minőséget enne. Volt is erre példa,nem is egyszer.
2020. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben megmondanám nekik, hogy miért fogyózok (nem tetszek magamnak, jön a bikini szezon, tudatos egészség akármi). Vagy elfogadják, vagy nem.

Az életmódjuk és a testük lehet teljesen eltér a tiédtől. Lehet anyud nem is hízékony, így neki mindegy, édesapád pedig fizikai munkás és kell neki az energia. Esetleg ez is egy jó érv lehet, hogy nem mozogsz annyit és csak feljön.

Emellett sportolj! Séta, otthoni edzés, futás akármi.

Viszont nem hiszem, hogy ekkora súllyal fogyózni kéne, inkább rendszeresen oda kell figyelni az étkezésre (vagyis ne csak 2-3 hónapig csináld, hanem folyamatosan).Inkább az alakformálást javaslom, hidd el az is sokat tud dobni ;)

2020. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!