Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnál a fogyás?

Miért stagnál a fogyás?

Figyelt kérdés
Párommal szeptember óta életmódot váltottunk, ez kb annyi, hogy cukor feherliszt, nasik kizárva főként soványhúsokat eszünk, este 6-7 után már semmi és edzünk. Decemberig fogytunk is mindketten, majd karácsonykor és szilveszterkor ott 1-2 hétig elengedtünk, de januártól folytattuk, azóta csak ingadozott, de most is annyi vagyok mint december után, és párom is. Pedig most még két hete többet is edzünk(heti 6 nap másfél óra) az eddigi heti 2-3 nap helyett. Mi lehet a gond?

2020. ápr. 3. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van még miből fogyni?
2020. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%

Több kcal-t visztek be a szervezetetekbe, mint amit elhasználtok vagy annyira keveset esztek, hogy a szervezetek elkezdett raktározni. Az edzés növelésének hatástalansága miatt az utóbbira gondolnék inkább. Egy átlag napotok leírod?

Este 6-7 után már nem esztek az maximum akkor lehet egészséges, ha 8-9-kor legkésőbb lefekszetek aludni.

2020. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egészséges módon is, a folyamatos fogyàs megviseli a szervezetet, a többség időnként stagnàl, mert a testnek szüksége van pihenésre. Ennyi. Idővel beindul újra.

Vagy irreàlisan alacsony a cél és nincs miből fogyni. Ezt nektek kell tudni, semmilyen adatot nem írtàl.

2020. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van még miből sajnos, bár nálam kevesebb , páromnál még sok van, gondoltam én is arra hogy kevés a kalória, egy nap kb: reggeli két sb magvas zsemle sonkával mozzarellával és zöldséggel, +két tojás (tükör/főtt) én kv-t is szoktam édesítővel. Utána délelött max vmi gyümi, majd ébéd fele mostanában mindig vmi leves +banán, edzés utan vacsira meg változo pl hal zöldséges rizzsel/ csirke bulgurral
2020. ápr. 3. 18:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondoltuk ebedre beiktatunk valami normalisabb kajat meg uzsira valami shaket, ilyen etrendkiegeszito shakek jok szoktak lenni?
2020. ápr. 3. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod Próbàljatok több zöldségköretet enni és kevesebb gabonafélét/ tésztàt. Ez is egy módszer.
2020. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy kevés kalóriából raktároz gondoljatok már bele, ha kevevesebb mint kell mi az istenből raktározz?

Hisz abból a kevésből nemtud mert kevesebb.

2020. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Páromnál még 20-30kg plusz van ezert nem ertjuk, hiszen mindig azt mondjak hogy minel tobb a felesleg annal gyorsabban fogy. De 10kg fogyott viszont 2 honapja semmi, vagy jojozik
2020. ápr. 8. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyen ugyanannyi kalóriát de próbáljátok ki a szénhidrát hintáztatást.


Vagy lehet sós dolgokat eszik emiatt vizet tart vissza és így nemlátszik a fogyás.

2020. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szenhidrat jojoztatas mit takar? Egyik nap tobb masik nap kevesebb szenhidrat legyen?
2020. ápr. 8. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!