Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így első löketnek jó lesz?

Ez így első löketnek jó lesz?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hohy kicsit (nagyon) túlsúlyos vagyok. Holnap elkezdenék életmódot váltani. Nos előre megterveztem a holnapi táplálkozásom, edzésem. A kérdés az hogy ez így elég jó-e?:


Reggeli torna:

Közvetlen ébredés után egy 15 perces Lose Belly Fat


Reggeli:

2 db kontaktgrillen elkészített füstli 30 gramm párolt zöldséggel.


Sport:

Kb. 500 m futás.

(Nem tudom, hogy kezdetnek jó-e én Tesi órán kívül még nem nagyon mentem soha futni😅


Egy pohár ecetes-citromlés mézes víz.


Ebéd:

1db Rio Mare tonhalkonzerv uborkával és paradicsommal.


Vacsi:

Lilahagymás-Uborkás túró.


Közvetlen elalvás előtt:

15 perces Lose Belly Fat


17/F



2020. máj. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Elég kezdő vagyok. Nem zavar ha azt mondja valaki h nem jó, csak fejtse ki h min kéne változtatnom.
2020. máj. 21. 19:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Én annak is örülök, ha valaki azt írja h rossz mert akkor változtatok rajta, csak fejtse ki miért hogy tudjam én is hogy mi a baj vele. Ugye hát nálam csak tapasztaltabb emberek lehetnek fogyókúra téren🤷‍♂️
2020. máj. 21. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rettenetesen kevés étel.Főleg hogy fiú vagy. Rendes étrendet kellene követni. Ebben hozzáértőbbek biztos tudnak segíteni, én csak nem eszem cukrot és lisztet. Az ecetes-mézes vizet felejtsd el, nem csodaszer az. Mennyi az a túlsúly? Ha tényleg nagyon sok, nem biztos, hogy jót tesz a futás.
2020. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19:55-ös nem tudom soknak számít-e (szerintem igen) kb. 17-18
2020. máj. 21. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell sanyargatni magad. Ha ennyit eszel, nem fogod tudni megcsinálni ezeket a gyakorlatokat. Minden kajának van egészséges verziója. Pl krumpli helyett édesburgonya, azt se olajba, hanem sütőbe sütve vagy párolva stb. És az adagok mennyiségére kell figyelned.Gondolom ez most nagyon drasztikus változás az adagokban. Ha gondolod, nekem privátba bármikor írhatsz ha elakadsz a kajákban, mert mostanában én is sokat variálgatok ezeken, végre megint tudok edzeni, lett időm :)


500m futás alapból kevésnek számít, kivéve ha annyi a túlsúlyod, akkor lehet tényleg nem tesz jót. Hány kg vagy? Esetleg biciklizést nem tudod megoldani?

Amúgy napi 1x szerintem neked bőven elég lesz a 15perces hasizmozás, nem kell 2x. Annak amúgy is akkor van igazán jelentősége, ha már lapos közeli a hasad, és formálni szeretnéd. Ha nem az, akkor sima kardió edzésekkel is lefog menni, meg ha odafigyelsz a kajára.

2020. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább diéta, mint életmód váltás. És van különbség a kettő között. Utóbbi az, amivel lassabban fog lemenni, viszont tarthatós és egészséges. Erre próbálj rámenni.

Hidd el, ugyanígy voltam. Mindig ha rávettem magam a fogyókúrára, akkor drasztikusan csináltam. Nem szabad, semmire nem megy vele az ember. Kicsit megsanyargatod magad, aztán minden vissza a régibe.


Szóval. Az jó, hogy elhatároztad magad. Az is jó, hogy testmozgás is van a listán. Már csak annyi kell, hogy elindulj az úton, hogy egészséges ételeket viszel be, egészséges mennyiségben. Ez "kezdő csomagnak" elég.

Igyál sok vizet, egyél rostos ételeket. Ja és felejtsd el ezt az ecetes-citromos-mézes vizet.

Próbáld ki néhány napra a kalóriabázist. Ha tetszik, akkkr tovább is. Sok sikert az Életmód váltáshoz! 😁🤘

2020. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták ez nagyon kevés. Ez összesen nagyjából 800 kcal, persze nem tudom a pontos adatokat. A gyakorlatokkal kb 300 kcalt égettél el. Az alap anyagcseréd 1500 nagyjából. Remélem érzed a különbséget. DE! Ahogy felettem írták inkább válts életmódot és SOHA NE KEZD EL A KALÓRIÁKAT SZÁMOLNI. Szinte lehetetlen kijönni mert már tudod kivülről annak a pár ételnek a kcal tartalmát amit eszel. A fejedben lesz az hogy össze kell számolnod. (persze ez az én példám) Azért írtam le hány kcalt ettél hogy tényleg érezd a különbséget és hogy többet egyél.
2020. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!