Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciás van itt...

Inzulinrezisztenciás van itt és segitene?

Figyelt kérdés

Azért itt kérek segítséget mert a magan orvos nekem nem fér bele anyagilag.Tapasztalatokat várok másoktól aki így él,hogy oldható ez meg.Leginkabb az érdekelne,hogy a valóságban hogy oldják meg olyanok akik családra főznek tehát nem külön,és nincs lehetőség több félét.

Össze vagyok eléggé zavarodva, a család kompromisszumkepes ha nem is mindent de bevallaltak

Hogy egy részét csináljam úgy ahogy én ehetem.

De olvastam,hogy aki nem beteg és mindig cukor helyett edesitos dolgokat eszik az olyannak ez árthat!!

Akkor meg ottvagyok vele,hogy nekem igaz jobb de 4 embernek meg ártok vele akik a családom?



2020. jún. 1. 09:41
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Szédülni nem szoktam meg hányinger sem csak ez az erős Tompa fejfájás de annyira,hogy a munkámra sem tudok figyelni.
2020. jún. 1. 19:21
 22/53 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,Neked ilyen erős rosszullétekre már gyógyszert is írtak fel ugye ?

Mert vissza akarok menni vagy egy másik dokihoz,hogy írjon valamit mert ez nem fér bele,hogy munkában ennyiszer használhatatlan vagyok mert annyira fáj a fejem.Pedig előtte évente kétszer ha fájt a fejem,azóta egy hónap alatt 4szer megőrülésig és még párszor amikor türhetően.

2020. jún. 1. 19:26
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha az após nem eszi a magában sűrített főzeléket, akkor szedj ki magadnak belőle és azt készítsd így el.

Ő meg egye a lisztest.

Egy kicsi áldozatot kellene hozni, minden téren mindenkinek, mert írtad, hogy kövér is vagy és ha nem is kaptál gyógyszert, de ezzel a hozzáállással a cukorbetegség előszobájában vagy.

2020. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
42%

Pl. reggelire vagy amikor megéhezel, zab+ pár szem alacsony ch gyümölcs? Ez lehet egy kis olcsó almakocka is.

Vagy teljes kiőrlésű pufirizs?

A konzerv zöldbab vagy vöröskáposzta jó árban szokott lenni. Vagy fagyasztott spenót.

Egyébként igazad van abban, ezek az érzékenységek meg az IR "úri" betegségek. Ilyen élelmiszer árak mellett nem könnyű megoldani az egészséges kaját. Nem véletlen vagyunk Európában a legkövérebbek.

2020. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Igen vettem ilyen puffasztott rizst meg ilyen diétás kekszet is.Már nézelődök mi hol olcsóbb.


Reggel egész jo mindig így fél 3-3korul jön ez a rosszullét és lehet kevés az amit előírtak nekem,mert utána kimondottan csak a szénhidráttol jobb. Orulok

Ha van Olyna nap amikor kibirom munkában rosszullét mentesen.Meg kicsit megijeszt hogy már egy honapja így van nálam ,van aki meg 3nap után megszokta.

2020. jún. 2. 10:10
 26/53 A kérdező kommentje:
Meg hétköznapi emberként nehezen tartható az időpont is,múltkor is ügyfél volt nálam,csak beszél beszél magyaráz... aztán az lett a vége,hogy fél 2 kor tudtam ebédelni. De mit kellett volna tennem kidobni? Költői kérdés nyilván 😀mert alkalmazott vagyok nem főnök .
2020. jún. 2. 10:31
 27/53 A kérdező kommentje:

Mai nap legalább a családnak is bejött a teljes kiőrlésű durum tésztából a túrós teszta !! Legalább egy kaja ami már tuti jó.

Párom meg olyan rendes volt már mondta nem bírja látni Hogy èhes vagyok és hozott valami spec protein kenyeret amiben minimális a szénhidrát. De nem lesz mindennapos vendég mert brutál ára volt.

2020. jún. 2. 18:09
 28/53 anonim ***** válasza:
0%
Ha ires vagy nem el kell hagyni a szenhidratot hanem ki kell szamolni hogy mennyire van szükség. Én mondjuk előtte is alig hasznaltam lisztet, inkabb zöldséget gyümölcsöt vettünk igy nem lett több a havi ételre költött pénz. Ha meg anyoseknal eltek akkor nincs albérleti dij meg hitel szóval nem hiszem hogy ennyire nincs pénz
2020. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Nem náluk élünk hanem velük, a házon pedig van hitel amit mi fizetünk.

Nekem drága , elhiszem ,hogy aki jómódú annak nem gond.En sokszor hgy voltam a gyereknek veszek zöldség gyümölcs nekünk megfelel az egyszerűbb olcsóbb étel.

A szivem meg hasad higy az IR miatt drága vackokra kell költenem mikor nekem midnig bármilyen kiadás terén első a gyerek.

2020. jún. 3. 09:05
 30/53 anonim ***** válasza:
43%
Puffasztott rizs nem jó, gyors a felszívódása. Minden puffasztott, extrudált akárminek, igen, az abonettnek is gyors a felszívódása, IR-esnek nem jó. Ne itt kérj tanácsot, mert aki itt osztja az eszet annak semmi sem drága, főleg nem a másik egészsége. Rizst pedig csak egyféle formában fogyassz, és az a párolt barna rizs.
2020. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!