Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciás van itt...

Inzulinrezisztenciás van itt és segitene?

Figyelt kérdés

Azért itt kérek segítséget mert a magan orvos nekem nem fér bele anyagilag.Tapasztalatokat várok másoktól aki így él,hogy oldható ez meg.Leginkabb az érdekelne,hogy a valóságban hogy oldják meg olyanok akik családra főznek tehát nem külön,és nincs lehetőség több félét.

Össze vagyok eléggé zavarodva, a család kompromisszumkepes ha nem is mindent de bevallaltak

Hogy egy részét csináljam úgy ahogy én ehetem.

De olvastam,hogy aki nem beteg és mindig cukor helyett edesitos dolgokat eszik az olyannak ez árthat!!

Akkor meg ottvagyok vele,hogy nekem igaz jobb de 4 embernek meg ártok vele akik a családom?



2020. jún. 1. 09:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Tudtam róla hogy van dw amíg nem érintett nem olvastam utána alaposabban. Sok az ellentétes info, javasoltak a puffasztott rizst aztán más azt írja nemjo. Vagy az orvos mondta megfelel a basmati rizs ,kozben itt azt írtak a barna rizs a jó.


Nehéz kitapasztalni pedig próbálkozom.

2020. jún. 3. 09:34
 42/53 anonim ***** válasza:
Nálunk én van hogy külön főzök a férjemnek (neki semmi baja). De általában eszi, amit én.
2020. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

39 ..persze,egyIkuk rokkant nyugdíjas az nagyon sok szerinted anyagilag? Nem a Kiadásainkra akartam kiélezni ezt.


Már ők idősek nem nagyon eszik meg az új módi kaját 😀 Kedvesek ramondjak h jo lesz persze de aztán látom nem ízlik nem jo.

2020. jún. 3. 09:36
 44/53 anonim ***** válasza:
új kaja? lehet enni rizst, tésztát, pörköltöt, rakott krumplit, bármit, csak úgy kell elkészíteni.
2020. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

A teljes kiőrlésű tésztát megették, a főzeléket másképp elkészítve nem ették emg mindneki szerint borzalmas ez az önmagával sűrített verzió.Krumplit elvileg nem lehetne enni nos én eddig heti 2-3szor azt főztem ,olcsó és finom.. de tilos most. Annyira ellentétes amit irnak

Hogy tejföl is tilos

Van ahol meg direkt javasolt

2020. jún. 3. 09:49
 46/53 anonim ***** válasza:
72%

Lehet kapni puffasztott barna rizset is.

Teljesen tudatlan vagy az egészséges kajákkal kapcsolatban. Javaslom lépj be a facebookon IR-es csoportba.

2020. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Itt bárki javasolhat bármit, semmi nem lesz jó úgyse, mert akkor valamit is VÁLTOZTATNIA kellene a kérdezőnek. Amit meg nem akar, mert mindenben talál kifogást, hogy miért nem.

Ő konkrétan azt akarja, hogy ingyen kapjon olyan infókat, amit az orvos 15-30 ezerért elmond, étrendet ír fel és konzultál.

Lehet itt könyvet, interneten keresgélést, FB csoportot ajánlani neki, az nem jó.

Neki orvos kell. Persze ingyen, és tökéletes válaszokkal, napi menü összeállításokkal.

Nem tetszenek a válaszok kérdező? Nem tetszenek a tanácsok, amiknek egy része pénzbe se kerül? Akkor old meg magad, siránkozz tovább és ne változtass semmin. Aztán csodálkozz, hogy rosszul vagy.

2020. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Fura de eddig évente ha 2szer fájt a fejem,csak épp most mióta Dietazom,azóta fàj nagyon sokszor !

Meg olyan ételeket keresnék ami vagy Penny vagy Spar vagy Coopban megkapható mert ezek vannak elérhető közelségben.


Valtoztatok amin lehet ,a tesztakon már tudtam is, kenyérnek jo lenne amit parom hozott de 25dkg 600valamennyi volt. Lehet Ciki de én mindig néztem a dolgok áràt ha vásárolok.

2020. jún. 3. 10:31
 49/53 A kérdező kommentje:

Jah és 46 os épp ez az,beléptem de ott is ellentétes infók vannak...van aki esküszik a tejfolre hogy az jo ehetek van aki szerint minden tejes tilos ?!!

Tetézve a bajt,ha nem lesz szerencsém at raknak két műszakba,ott meg aztán hogy tartsd a dietat :(

2020. jún. 3. 10:33
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Kenyér pótlására: finn crisp, wasa kenyér. DE teljesen jó a lipóti pékségnél kapható teljes kiőrlésű kenyér. Ha ez is túl drága esetleg, akkor süthetsz otthon is. A finn crisp is drága, de annyira magas a rost tartalma, hogy néhány szelet eltelít, főleg ha eszel hozzá paprikát, uborkát, retket, plusz egy kis sonkát. Ebből nyilván a család nem eszik, megveszed csak magadnak, nekik meg mehet a fehér kenyér, ha azt szeretik. Sajnos muszáj erre költeni. A többire nem kell külön költeni, mert zöldséget amúgy is kell enni, a családnak is. Köretet csinálsz magadnak külön, a többiek ehetik a krumplit, rizst.
2020. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!