Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciás van itt...

Inzulinrezisztenciás van itt és segitene?

Figyelt kérdés

Azért itt kérek segítséget mert a magan orvos nekem nem fér bele anyagilag.Tapasztalatokat várok másoktól aki így él,hogy oldható ez meg.Leginkabb az érdekelne,hogy a valóságban hogy oldják meg olyanok akik családra főznek tehát nem külön,és nincs lehetőség több félét.

Össze vagyok eléggé zavarodva, a család kompromisszumkepes ha nem is mindent de bevallaltak

Hogy egy részét csináljam úgy ahogy én ehetem.

De olvastam,hogy aki nem beteg és mindig cukor helyett edesitos dolgokat eszik az olyannak ez árthat!!

Akkor meg ottvagyok vele,hogy nekem igaz jobb de 4 embernek meg ártok vele akik a családom?



2020. jún. 1. 09:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezért kell orvoshoz menni.

Ami másnak jó, lehet neked nem. Lehet valami másra is érzékeny vagy, azért fáj a fejed. Mert diétázástól nem fog a fejed fájni. Akkor igen, ha rosszul csinálod.

Ahány ember, annyiféle jó étrend létezik. Egy orvos személyre szabott tanácsokat tud adni.

2020. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:

Köszi felirtam ezeket,nem ismerem egyiket sem.Amit parom hozott az valami New Lifestyle márkájú magos kenyér volt.

Próbálkozok :)

2020. jún. 3. 10:44
 53/53 anonim ***** válasza:
Kicsit el kellene szakadnod attól a megszokástól, hogy a kenyérrel kell jóllakni. Ha nem megy nélküle, az még OK, de 1-2 vékony szelet valamilyen (esetleg drágább) helyettesítőből legyen elég, a hozzá evett dolgokkal lakj jól. A normális minőségű felvágottak, ha jobban megnézed a kilós árukat, gyakran drágábbak, mint a színhús. Ezen is tudsz spórolni, ha hidegen vékonyra szeletelt sült húst teszel a kenyérre szalámi helyett. Vagy tojást, házi májkrémet, hozzá olyan zöldségeket, amit meg tudsz magadnak engedni (pl. répa, káposzta nem olyan drága). Az, hogy nem ehetsz tejfölt, szerintem hülyeség. A tejivás az, ami általában nem ajánlott. Persze nem vagyunk egyformák, ezt is ki kell tapasztalni.
2020. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!