Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Hogyan/miből merítet...

Diétázók! Hogyan/miből merítetek erőt a diétához? Állítólag, ha még van a kellő cél, motiváció semmi se állíthat meg, de én ezt még nem találtam meg, pedig le kellene fogynom.

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem! Ott van neked és tud őszinte véleményt mondani majd rólad!
2020. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10 hónap/36 kg minusz. 113 ról 77-re.


Az én motivációm az volt, hogy teljes életet szeretnék élni... mert már korlátozott a túlsúlyom.. emlékeztem milyen volt 18 évesen a strandon feszíteni és elegem lett belőle, hogy most nem szívesen dobom le a textilt mert sz_rul nézek ki...+ sz_rul is érzem magam...ki kell fújni a levegőt ha zoknit akarok húzni meg ilyenek...gááááz volt !



A pozitív visszajelzések az ismerősöktől kollégáktól nagyon nagyon sokat segítettek, de minden este úgy aludtam el, hogy a youtube-on motivációs weight loss videókat néztem és azt mantráztam ez nekem is sikerülhet..



Módszer? Egyszerű! MOZGÁS + egészséges táplálkozás


Összegezve- 27 évesen egy lusta, pocakos, elhízott ember voltam. Nincs olyan, hogy valaki nem tud lefogyni... úgy érzem jogom van azt mondani- CSAK GYENGE! Kitartással az ember bármit elér :) Boldogabbb, egészségesebb, teljesebb életet élek...


Jelenleg ha a korona nem húzta volna kicsit keresztbe a dolgokat, az első amatőr fitness versenyemen is túl lennék...Mr.Pocakból Mr.Olympia a cél :) :) :D


Béke :)

2020. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!