Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az etrend? ...

Szerintetek jó ez az etrend? Reggeli : egy csesze nescafe 3in1 Ebed: ket paradicsom, 4 karika csili,egy szelet panírozott tok,egy panírozott brokkoli Vacsora: egy szelet panírozott tok,egy panírozott brokkoli Nap közben 4 liter zoldtea

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 09:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Es 16.00 utan mar nem eszek
2020. júl. 14. 09:18
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, én éhenhalnék...

A reggeli semmiképp nem jó, egyél valamit, a kávé nem reggeli! És zöldségből nyugodtan ehetsz többet is, meg nem kell mindent panírozni.

2020. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez kb hány kalória lehet?
2020. júl. 14. 09:20
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen katasztrófa. Ennek még olvass utána és használd a kaloriabázist
2020. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alkalmazások (kalóriabázis, yazio), amik a kalória számlálásra vannak kitalálva. Nekem az előbbi bevált. És sikerül is tartani a napi 2000 kcal alatti bevitelt. Neked csak le kell mérni, miből hány grammot eszel. Bevallom, én sütit is eszek és egyéb nyalánkságokat, mert szeretem, de belefér a napi bevitelbe, így tudok fogyni.
2020. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pontosabban miert nem ?

Mi a rossz benne?

2020. júl. 14. 09:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

4 db panírozott tököt és 4db panírozott brokkolit akarsz enni egész nap, 2 szem paradicsommmal.


Nem értem, hogy neked ez hol nem világos, hogy ez nem kicsit egészségtelen, tarthatatlan és borzasztó kevés.

2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudod, mennyi a kalória tartalma. És összesén 20 gram fehérje nincs bent. A rántott tök miatt zsír van benne meg némi szénhidrát.

És a zöldségekben amúgy sincs annyi kcal, amivel ki lehet bírni. Vagyis ki lehet, ha ülő munkád van vagy csak fekszeel egész nap.

2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj vele? Kb minden.


Cukros kávé a reggeli? Ez borzasztó. Rendes ételt kellene enned, ha a kaja nem megy, akkor legalább egy egészséges gyümölcs turmixot.


A tökkel és a brokkolival nincs baj, csak ne panírozd. Tudod mennyi plusz kalóriát jelent a panir, és az hogy olajban kisütöd? Rengeteget. Inkább edd köretkénk valmi hús mellé. De ehetsz hozzá rizst is.


Apropó, hús. Semmi fehérjét nem eszel egész nap. Nem tudom vega vagy-e, ha nem, akkor egyél húst. Vagy tojást, túrót. Vacsorára mehet nyugodtan rántotta zöldséggel, pici kenyérrel. Vagy valami saláta. Esetleg leves, főzelék.

2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!