Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az etrend? ...

Szerintetek jó ez az etrend? Reggeli : egy csesze nescafe 3in1 Ebed: ket paradicsom, 4 karika csili,egy szelet panírozott tok,egy panírozott brokkoli Vacsora: egy szelet panírozott tok,egy panírozott brokkoli Nap közben 4 liter zoldtea

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 09:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez rémes, bocs. A 3in1 cukros, az a háromból az egyik, ami benne van :D Egyél valami rendes reggelit, mert így délig gyakorlatilag koplalsz. Úgy fog ugrálni a vércukorszinted, mint a franc, ami elcseszi az egészet. Elhiszem, hogy reggel nincs sok időd esetleg kaját csinálni, de csomó mindent előre meg lehet csinálni, ha munkába rohansz és nincs időd. Ha más nem, csinálj valami turmixot, kb. ugyanannyi megcsinálni, mint egy kávét, de tök jó tartalmasra meg lehet csinálni, megiszod, de gyakorlatilag olyan, mintha ettél volna (pl. gyümölcsök, mogyoróvaj, kis zabpehely, tej/magtej, ez már gyakorlatilag egy komplett reggeli), vagy csinálj hűtős zabkását, annak úgyis az a lényege, hogy előző este megcsinálod, reggel meg csak kiveszed és már eheted is (zabpehely, tej/magtej, opcionálisan egy kis joghurt is mehet bele, meg amit szeretsz, én fagyasztott gyümölccsel szoktam, mert azzal nem kell vacakolni, csak beleszórom, reggelre kiolvad az is). Vagy főzz meg este két tojást, reggel pirítasz mellé egy kenyeret, vágsz hozzá egy kis uborkát, és máris ettél valami értelmeset.


Ebéd-vacsora nekem ez is halál lenne, kivéve, ha az "egy panírozott brokkoli" alatt azt érted, hogy egy EGÉSZ brokkoli, de gondolom nem :D Húsféle direkt nincs benne, vagy miért? Ebben így gyakorlatilag semmi fehérje nincs. Jó a paradicsom meg a brokkoli, de köretnek. Ha direkt nincs benne hús, fehérje akkor is kell, ebben nem vagyok annyira otthon, mert én eszem húst, tojást, így az nekem abból javarészt megvan. Én mostanában a tortillára kattantam rá, teljes kiőrlésű tortillalapból, baromi sok leveles zöldséggel, tonhallal vagy csirkével, paradicsommal, de igazából nagyon változatosan meg lehet csinálni. Én egyet megeszem, és órákig jól vagyok lakva teljesen. A kollégáim Ikea-ebédnek hívják, és azzal viccelődnek mindig, hogy lapraszerelt kaját hoztam megint, mert ott rakom össze az asztalnál :D

Azt már nem is említem, hogy tízórai meg uzsi sem ártana... Ne éhezz, egyél gyakran, de ne túl sokat. Így sokkal könnyebb és egészségesebb is, mint az, amit te csinálsz. Vagy megbetegszel, ha hosszú távon ezt csinálod, vagy pár nap után fel fogod adni, mert megőrülsz az éhségtől.

2020. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!