Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Többi lent.

Hogyan fogyjak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni, de szerintem nincs elég önuralmam. Szeretnék kockás hasat, de nem tudom betartani a diétákat. Edzeni sikerült, az edzést be tudom tartani, de semmit nem ér ha közben ugyanugy sokat eszek... Mivel a diéta 80% az edzés 20%, így nem sokára megyek azzal ha sokat edzek. Próbáltam saját étrendet csinálni, de kiderult hogy az csak 700 kalória volt, szóval ezzel inkább nem probalkozok. Valaki tudna segíteni akár privát üzenetben segíteni összállítani egy etrendet vagy valami hasonló? Hogy tartsam be a dietakat? Hogyan tudnék 3 hét alatt fogyni 5 kg-t, vagy ami mégjobb lenne, legalább halványan kockás hasat? Lány vagyok.

2020. júl. 15. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi, hogy próbáltam segíteni valakinek... Igaz, hogy csak 3 éve foglalkozom a témával, de akkor majd írok ha lejártam az egyetemet.
2020. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Ha azt szeretnéd, hogy segítsek akkor írj privátban. Ahhoz, hogy tudjak az étrendben segíteni kellene pár adat. Életkor, magasság, testsúly, testzsír-százalék, alapanyagcsere napi zsírégetése (ezt együtt is kiszámolhatjuk ha kell. Ehhez kellenek a fenti adatok. :D) átlag napi kalóriabevitel, célzott napi kalóriabevitel, stb-stb...
2020. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

Egy dolog elmondani a véleményed egy fórumon és egy másik étrendet összeállítani valakinek arra hivatkozva, hogy már "majdnem szakember" vagy.


Én meg orvosira akarok menni, leműthetem az anyajegyed a fejedről? Már 3 éve nézem videón hogyan kell, nem gond!

2020. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha ismernélek most beperelnélek.
2020. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A 3 hetet azért tartottam reálisnak, mert Chloe ting edzeseivel olyan eredményeket láttam 2 hét alatt hogy hű... :) és arra gondoltam, hogy megfelelő étrenddel, csinálnám 3 hétig a Chloe ting-es edzéseket, mellette persze az alap mozgások, biciklizés, hasonlók.
2020. júl. 16. 09:55
 16/20 anonim ***** válasza:
Miert perelned be?????? Attttya eg!!!! Mert segiteni akar???? NEM BETEG EMBERNEK OSZTANA AZ ESZT, MINT AMUGY ITT AZ EMBEREK 90% A TERHES KATEGORIABAN!! en amikor futast tanultam, repestem oromomben ha segitett valaki egy jo tanaccsal, hiaba nem edzo volt! A kérdező par kilotol akarfogyni,nem labat akarja amputalni otthon a gyakoris barataival..... nyilvan, ha hulye tanacsot kap merlegel,hisz tudja, hogy itt teszi fel kerdest BARKIvalaszolhat,es irhatja magat orvosnak stb...
2020. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pontosan ezzel a hozzaallassal veszitek el a kedvet azoknak akikben meg maradt némi joerzes
2020. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet is csak az mond, aki nincs tisztában azzal, hogy egy rossz étrenddel el lehet indítani valakit a lejtőn néhány hét alatt és évekre hazavágni vele. Ez is azért van, MERT NEM VAGY SZAKEMBER, bzmeg!
2020. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En nem is vagyok bmeg.. ha mar igy beszelünk egymassal... EZERT IRTAM,HOGY MERLEGELNIE KELL ANNAK,AKI ITT KERDEST FELTESZ! aki attol fel,hogy valami kamu orvos segit neki, az menjen el szemelyesen egy konzultaciora!!! Amire egyebkent te eskuszol ezek szerint.. na most akkor kozlom veled, higy en vagy ezer eve dietazom,es ha nincs jo par olyan ember akik az apro tanacsaival kisegitenek,most meg mindig szednem a gyogyszert, amit egyebkent EGY ORVOS irt fel, vizsgalat nelkul! Na ennyit errol. Csak gondolkodni kell.. es nem hinnem, hogy bmegelni kell valakivel azért,mert a sajat tapasztalatat leirja amit ISMETLEM, nem kotelezo megfogadni
2020. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 Köszi! :)

Mondjuk az én kedvemet nehéz elvenni, akkor is elmondom a véleményemet valamiről ha senkit nem érdekel. :D

Egyébként direkt írtam bele a válaszomba, hogy csak ezzel -fogok- foglalkozni. Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok szakember.

2020. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!