Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt 12 kg fogyás...

4 hónap alatt 12 kg fogyás jó? Nem kevés?

Figyelt kérdés
Életmódot váltottam március végén, de az az igazság hogy sokszor csaltam (pizza, fehér lisztes dolgok), ám nem jött vissza soha, mivel nem egymás utáni napokon tettem. Nem kevés ennyi idő alatt ennyi fogyás? Ha nem tartanék ennyi csaló étkezést többet fogynek??? (72kg jelenleg és 162 cm)

2020. júl. 20. 23:21
 1/4 anonim válasza:
81%
Én a verseny miatt fogytam nem volt nagy jelentosege de kb nekem is ennyi ido volt es ennyit is fogytam. Szerintem nem rossz. Sok sikert!
2020. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mostmár ne legyen lelkiismeretfordulásod,már nem tudsz változtatni rajta. Amúgy szerintem teljesen jó bár a korodat nem tudom. De ha 30 felett vagy tökéletes. Hajrá hajrá!
2020. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Teljesen jó. Ezt a "csalás" dolgot meg felejtsd el, nincs ilyen. Bevitt kalória számít.
2020. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó és épphogy egészséges is (havi max 2 kilót szoktak egészségesnek mondani). Az elején mindig több, utána mindig kevesebb. Ez az ütem így semmiképp sem kevés, és valószínűleg a csalóétkezések miatt nem bolondultál bele az egészbe és lett ilyen szép eredméyned
2020. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!