Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok, nem...

Állandóan éhes vagyok, nem tudok lefogyni, kezdem elveszíteni a reményt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve szültem, kinyúltak a hasizmaim, 4-5 hónapos terhesnek nézek ki, a gyakorlatok nem használnak. 170 cm vagyok, 53 kilósan estem teherbe, most 70 kiló vagyok. Tükörbe sem tudok nézni, undorodom magamtól. Állandóan éhes vagyok, leírhatatlanul éhes, ha diétázok is, néhány na után falási rohamom lesz. Nem tudom mit tegyek, hol kezdjem, vissza szeretném kapni a régi életemet, vitalitásomat.

2020. okt. 10. 21:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Keress fel egy edzőt, ő segít kialakítani egy étrendet, illetve egy edzéstervet.
2020. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem.
2020. okt. 10. 21:59
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Akkor egyel, ÉS edz mellette. Fuss, tornazz, ehhez nem kell pénz.
2020. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam futni, kezdő edzésterv alapján, úgy megfájdult mindkét sípcsontom elől, hogy napokig alig tudtam járni. Itthon is tornáztam (Béres Alexandra), de miután jött a korona, nem volt rá lehetőségem, a férjem előtt nekem nem megy, kicsi a lakás. Borzasztó, de fáj mozogni, egyszerűen mintha nem bírnám el a saját testemet, csak ezt a napi lötyögést. Kértem a körzeti orvost, hogy mondjon valamit vagy utaljon be gyógytornára, de azt mondta, nem kóros a súlyom. Hiába nem vagyok 100 kilós, vékonycsontú vagyok, nekem ez a 70 nem 70, tiszta zsír vagyok.
2020. okt. 10. 22:14
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Mar ne is haragudj, de ez csak bla bla, rizsa. Te nem akarod igazan, ennyi.
2020. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Orvosnál voltál? Anyagcserebetegségket kizárták?


Pontosan milyen diétát próbáltál? Ha túl szigorú a diéta, nem csoda, hogy éhezel. De lassan is le lehet fogyni, éhezés nélkül, és úgy tartósabb lesz az eredmény.


Jól értem, hogy szét vannak nyílva a hasizmaid? Erről orvossal konzultáltál már? Mert speciális gyakorlatok kellenek rá, amit egy gyógytornásztól lenne jó megtanulnod. Súlyos esetben műteni is kell, úgy tudom.

2020. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A körzeti orvosomnak mutattam, ő megerősített, hogy szétnyílt a hasizmom, azt mondta csináljak felüléseket. Minden nap csinálok reggel és este 25-25 felülést, egyelőre semmi hatása, a derekam viszont egyre jobban fáj. Igyekszem majd megemelni az adagot.
2020. okt. 10. 22:21
 8/31 A kérdező kommentje:
Csak a körzeti orvosnál voltam, szerinte elég ha szedek vitamint (az állandó fáradtságra) és a súlyom sem kóros. Alapvetően azért mentem, mert nem csak szétfolytam, kihullott a hajam legalább negyede is. Tudom, hogy el kellene mennem endokrinológushoz, de a körzeti orvos nem utalt be, magánhoz meg esélyem sincs eljutni.
2020. okt. 10. 22:23
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem követtem speciális diétát. Nem ettem cukros dolgokat+péksütit, este 6 után semmit. Sok gyümölcs, zöldség és csirkehús.
2020. okt. 10. 22:27
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem azért nem bírod megállni az evést, mert alapból depressziós vagy. Mint mondtad, nem bírsz tükörbe nézni, kicsi lakásban éltek, fáj mindened, gyerekekkel járó munka és stressz, nem tudom férjeddel milyen a kapcsolatod, hullik a hajad stb. stb. Legalább az evésben örömöd találod.


Találnod kell valami hobbit vagy tevékenységet amit bűntudat nélkül csinálhatsz legalább 1 óra hosszat párszor hetente. De őszintén bűntudat nélkül, hogy hát csinálhatnál helyette mást meg hasonló hülyeségek. Heti párszor 1-2 óra amikor olyasvalamit csinálsz ami örömet okoz és csak azért csinálod, hogy örömet okozz vele magadnak. Csak magadnak.


Nem ismerlek, de azok alapján amit leírtál és ahogy leírtad, szükséged van valamire ami elszakít a hétköznapoktól.


Bocsi, hogy nyersen fogalmaztam, a jó szándék vezérelt!

2020. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!