Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok, nem...

Állandóan éhes vagyok, nem tudok lefogyni, kezdem elveszíteni a reményt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve szültem, kinyúltak a hasizmaim, 4-5 hónapos terhesnek nézek ki, a gyakorlatok nem használnak. 170 cm vagyok, 53 kilósan estem teherbe, most 70 kiló vagyok. Tükörbe sem tudok nézni, undorodom magamtól. Állandóan éhes vagyok, leírhatatlanul éhes, ha diétázok is, néhány na után falási rohamom lesz. Nem tudom mit tegyek, hol kezdjem, vissza szeretném kapni a régi életemet, vitalitásomat.

2020. okt. 10. 21:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Hello. Mi újság veled, Kérdező ? Nem olvastam végig a sok kommentet, csak neked néhány sorodat, ne haragudj, de elég sok a kifogás, amiket felsorolsz. Nincs rendben a lelked, életed nem harmonikus és ezekkel a kifogásokkal készíted fel magad a következő falási rohamra, hogy enyhítsd a büntudatot, önostorozást, stb. Aki kiegyensúlyott lelkileg, az normálisan táplálkozik, ergo nem érezhet falási rohamokat. Max.egyszer-kétszer éhesebb, menzesz előtti napokban, vagy mert kevesebbet aludt, stb, csip-csup okok, melyek +100, 150 kalóriához vezetnek, de ez nem gáz... illetve nem itt van a gáz.

Pajzsmirigy vizsgálaton voltál már ?

Baromság, hogy gyümölcsből is bármennyit lehet enni és bármikor. Pl.este 9 órakor valaki magába töm 4 banánt, másnapját kb.áldozhatja is annak,hogy lemozogja...dehogy lehet enni gyümölcsöt akármennyit... annyi igaz ebből a legendából, hogy ha már éhes vagy , cukorra vágysz, inkább valami gyümölcsőt egyél, mint pl. túrós lepényt.....

Ne akarj azonnal fogyni, vidd lentebb a kaloriákat első héten százzal, sétálj. Majd 150-el, sétálj gyorsabban, lépcsőzz. Ebédre egyél sok levest. Zöldségleves kevés tésztával, csirkemell salátával, paradicsommal...

Menni fog az, ha valóban akarod

2021. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!