Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kezd diétázni januártól?

Ki kezd diétázni januártól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki tervezi, hogy januártól lefogy? Én ezt tervezem januártól, bár én ebben az évben leadtam 20 kg-ot, még szeretném folytatni januártól. Ki kezdi majd el? Mennyit szeretnél leadni? Ha van kedvetek, bővebben is kifejthetitek válaszaitokat.

2020. dec. 16. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Majd január 2-től. (Mert újév napján még van egy szülinap a családban.)
2020. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#4 Ebben az évben nem januárban kezdtem, hanem február 19-én. Egyszerűen most megpihenek egy kicsit. Persze ez nem mértéktelen zabálást jelent (általában:(), igyekszem figyelni, hogy számomra hasznos tápanyagokat is bevigyek a szervezetembe, azonban ez az időszak az egyik legkedvesebb számomra, imádok karácsonyi ételek/italokat készíteni, és bizony semmi bajom nem lesz attól, ha ezeket meg is kóstolom. Úgy gondolom, hogy segítség lehet valakinek, ha egy bizonyos dátumon kezdi, azonban ezt nem feltétlenül kell a gyengeséggel és a kudarccal összekötni. Szerintem aki újévkor kezdi, és csinálja 3 napig, az akkor is feladná, ha 16-án kezdte volna. Persze azt is megértem, ha te nem ebbe a típusba tartozol, azonban figyelj oda arra, hogy senkinek nem esik jól, ha előre elkönyveled a kudarcát.

Sok sikert mindenkinek!

2020. dec. 16. 14:18
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Ne foglalkozz vele, vannak ilyen emberek, akik már eleve sulykolják a másikba a kudarcot. Meglehet, hogy saját magukból indulnak ki.


Ahogy neked a -20 kg, nekem a -25 kg eddig sem volt könnyű, de ezek az eredmények már biztos alapot adnak arra, hogy az ünnepek elmúltával is lesz erőnk folytatni. És csináljuk tovább, mindenki a maga módján, a maga ütemében.

2020. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Aki januárban kezdi, vagy januárban folytatja, nem a dátumhoz kötődik, hanem mert újév napján és előtte is még ünnep van, esetleg családi, baráti ebédek, köszöntések, látogatások... ha az illető nem akarja a hangulatot rontani azzal, hogy válogat, meg "ezt sem eszek, azt sem eszek" mondatokkal megsérteni a háziasszonyt. Hát ezért kezdik, vagy éppen folytatják januárban.
2020. dec. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Igen. És ha elkezdi január 1.-jén, mert előtte ünnepek vannak, mi lesz az azévi ünnepekkel? Szülinap stb. meghát jövőre is lesz karácsony. Nem értem. Miért kell megvárni az ünnepeket? Ha valaki életmódot vált az örök életre szól. Nem sujkolom a kudarcot a kérdezőbe de ez igencsak hülye felfogás. Ha elhatározom, hogy mostantól egészségesen élek akkor karácsonykor is. És január 1.-jén is meg lehet kóstolni egy sütit, csak ezt akartam mondani :)
2020. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyetek normálisan! Pizza, süti kombó. Egyszer élünk! 😀
2020. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd,motiválhatjuk egymást :)

-7kg kell még.

Írj ha szeretnél.

L

2020. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15-ös!

Éppen ezt írtam a 8-as, 13-as bejegyzésben. Nem zabálni az ünnepek alatt, csak egy kicsit engedni a gyeplőn. És ez igaz lesz a 2021-es év ünnepeire is.

2020. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyesek nem tudják elfogadni, hogy mások vagyunk.

Ez azért nem meglepő egy online kérdezz-felelek oldalon, ahova bárkit beengednek.


Sok embernek motiváló, ha tud járni edzőterembe, mert otthon nehezebb elkezdeni tornázni, mozogni. Ez a covid miatt erősen korlátozott. Hatalmas újrakezdés lesz majd tapasztalható akkor is, amikor megnyitnak a "gimnáziumok" (gym-ek).

2020. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!