Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek hízok, de ha nem...

Ha eszek hízok, de ha nem eszek nem fogyok. Mi az istent csináljak már?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, 108 kiló, és állati mérges. Nem eszek édességet, sem fél disznókat, sem gyorskajákat, semmi igazán hízlalót. Reggelire pirítóst, edédre levest + pl főzeléket, uzsonna egy szendvics. Lassan, de biztosan hízok, ha este 6-kor megeszek 10 deka mogyorót, reggelre fél kilóval több vagyok. Próbáltam még kevesebbet enni, napokig kihagytam a vacsorát, vagy a kenyeret, ilyenkor max megáll a súlyom. Ha normálisan eszek, akkor viszont megint elindul felefelé. Tudom az alap törvényeket, semmi nagy hibát nem csinálok. Nem vagyok élsportoló, se bányász, de azért mozgok annyit mint egy átlag ember. Séta, bicajozás, stb. Nincs pajzsmirigy problémám sem. Abszolút tanácstalan vagyok. Segítséget kérnék ,ez így nem mehet tovább! Annyi, hogy a fogyi-tablettákban nem hiszek, és nincs időm számlálni a kalóriákat, ezen kívül jöhet minden, hideg-meleg, okosság, tipp, tapasztalat. Köszönöm!
2021. jan. 6. 09:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tíz deka mogyoró 600 kcal kb.
2021. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!