Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember óta 4 kiló lement úgy, hogy össze vissza ettem és csak heti 3x úsztam..aztán abból visszajött,0,5-1 kg. Mostmár legalább 1 hónapja figyelek hogy mit eszek, és ugyan úgy heti 3x úszok. Heti 1 kiló egészséges lenne, de egyszerűen egy deka nem megy le..1200 kalória körül eszek egy nap, és sok vizet iszok, a combomon a hasamon és a derekamon van felesleg. 170cm 60-61kg..Köszi a válaszokat

2021. jan. 21. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az úszás pedig ígyis megy mert egyesületnél vagyok, és vannak edzések..
2021. jan. 21. 13:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a combod azért vastag, mivel súlyfelesleg van rajta? Ha rendszeresen edzel, könnyen meglehet, hogy egyszerűen izmos. Egy olyan mérleg, amely mutatja a testzsír százalékot, sokat segíthetne. (Vagy annak egyéb módon való mérése. Ha egyesületnél sportolsz, talán ott van erre berendezés.)
2021. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen biztos..62 cm legfelül, ahol a legvastagabb..tudnátok segíteni, hogy 1600 m leúszása kb hány kalóriát éget?
2021. jan. 21. 18:48
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy kalóriaszámlálós oldal, azt is fel tudod rá vezetni, mit és mennyit sportoltál aznap. Nem táv, hanem úszástípus, tempó és idő függvényében becsüli meg, de egy körülbelüli összeget kaphatsz.

2021. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 22. 08:40
 16/16 anonim ***** válasza:
Használj valamilyen alkalmazást, pl. Yazio és mérj le pontosan mindent 2 hétig, ne felejtsd el a csak egy falat ezt azt is beírni.
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!