Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel képesek az...

Milyen módszerrel képesek az emberek 1 hónap alatt 7-10 kilót is fogyni?

Figyelt kérdés
Én egy hónap alatt kemény diétával és mozgással 2 kilót fogytam (nagyobb feleslegből) de ezek az emberek mit csinálnak, hogy 10 kilót leadnak? Nem esznek semmit?

2021. jan. 25. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért nem mind1, hogy egy 60 kilós koplal 20 deka salival vagy egy 120 kilós, mert az utóbbi nem biztos, hogy képes ahhoz a kis mennyiséghez hozzászokni, hiszen neki többre van szüksége a munkanap letolásához, szóval csak személyre szabottan érdemes csinálni és nem mindent beszpni!
2021. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem reálisak ezek a súlyok kedves kérdező, mert rengeteg víz benne van. Én csak 56 kg vagyok, de ha iszok egy kis fogyi(nem fogyokuras amugy, csak vizet hajt) teat akkor 2-3 nap múlva 54 kg leszek.

Na ha az én súlyomban ennyi a víz, képzeld mennyi egy 100 kg-os emberében.

2021. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Nagy súlyfelesleg + ha a folyamatos zabálást abbahagyja az is minusz + a kövérek tömik magukat ch-val, ha ezt csökkenti az általa megkötött víz is távozik.

Egy hónap alatt ekkora fogyás nem zsírból megy mind.

2021. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%

Le lehet intenzív edzés kevés folyadékkal .

Tavaly előtt voltam egy Mária zarándoklaton 3-hét alatt 12-kg fogytam kegyéren és vízen voltam .

2021. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
12 vagyok, nem értem miért lettem lepontozva, 13 is ugyanezt írta..
2021. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
11%

Hát én egy bő hét alatt 5 kilót fogytam pedig nem csináltam mást csak egy kicsivel kevesebbet ettem, mondjuk a harmadát annak amit előző időkben napi 5 hat evéssel bezabáltam

Fogyni nem nehéz, meg tartani az.

2021. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Attól függ én január elsején 91 kg voltam, most mai nap tehát kevesebb mint egy hónap alatt 85 vagyok, 160 centihez.

Tehát sok volt az alap kiindulóm.

Napi 1300 kalóriát eszek kb, mozgás meg külön sport nincs csak kb napi 12000 lépés.

Rólam lement ennyi pl kevesebb mint egy hónap alatt.

Nem mindegy mennyi az induló súly se pl.

2021. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy, hogy reggel sietünk mindig, így sose eszünk, de kapok pénzt büfére. Azt félretettem, nem költöttem el. A suliban ebédelnék, odaadtam olyan osztálytársnak, aki rengeteget zabál, mégis sovány és folyton éhes. A vacsoráját pedig "a szobámban ettem meg", vagyis odaadtam a kutyámnak.

Mindehelyett pedig csak savanyúkáposztát vettem és magában ettem 3 hétig. 8 kilót fogytam.

2021. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Már régi kérdés,de szeretnék én is választ írni!


15 évesen kitaláltam,hogy a teljesen normális súlyomból (55 kg 168 centihez) én most fogyni fogok legalább 5 kilót!

A mozgás eleve jelen volt az életemben (teniszeztem/teniszezek) de még többet iktattam az életembe. Mindennap futni jártam,hétvégente pedig edzőterembe jártam. Ez így mind szép és jó lett volna,de nagyon zavart hogy egy hét alatt nem történt csoda. Akkor kezdtem először koplalni. Utána rendszeresen szedtem hashajtókat,nem egyszer hánytattam is magamat. Szépen lassan evészavar alakult ki nálam. Így fogytam három hónap alatt 8 kilót. Nem érte meg. Nem éreztem jobban magamat,sőt,rosszabul voltam.

Azóta szerencsére kaptam keezlést,és sikerült úgy-ahogy felépülni!


MIDIG megéri várni az eredményre,több ideig küzdeni érte,mint megpróbálni gyorsan lerendezni!!

2022. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!